Jesienno-zimowa kolekcja Camaieu to modowa hybryda najgorętszych trendów na nadchodzący sezon. Nadal dominuje jeans – tym razem jednak w połączeniu z elementami folkowymi i country. Powraca styl marynarski lat 60-tych, ale na plan pierwszy wysuwa się krata. Sezon jesień-zima to czas poszukania harmonii między naturą a kulturą oraz przeszłością a przyszłością.

#KRATA

W tym sezonie krata to nie tylko tradycyjne flanelowe koszule. Ten motyw będzie gorącym trendem sezonu i kolekcji Camaieu. Większa, mniejsza, łącząca dwa lub więcej kolorów – krata tej jesieni będzie zdobiła kurtki, koszule, płaszcze marynarki i garnitury.

#MARIN 60’s

Nowa kolekcja Camaieu to także inspiracja marynarskim stylem lat 60’. Zestawienie czerwieni, granatu, bieli oraz marynarskich pasków to klasyka rodzaju. W tym sezonie można je jednak dowolnie miksować z szarymi spodniami czy marynarką.

#DENIM FOLK

Jeans pozostaje w trendach, szczególnie w połączeniu z folkowymi akcentami. Nowa kolekcja Camaieu to nie tylko charakterystyczne wzory ale także fasony.