Każda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej kilka par butów. Lub kilkanaście, ewentualnie kilkadziesiąt. Jednak nie jest to przejaw próżności – właściwie dobrane buty doskonale wykończą stylizację, podkreślą osobowość, a czasem będą głównym elementem stroju. Sprawdź, jakie propozycje na lato przygotowała marka Carinii!

Buty Carinii – propozycje na lato 2014

Eksperci marki odrobili pracę domową – uważnie prześledzili bieżące trendy i zadbali, by w ofercie Carinii pojawiły się modele inspirowane wszystkimi istotnymi trendami. Co ważne, wygląd idzie w parze z jakością. Najwyższej jakości polskie i włoskie skóry, łączone z innymi tworzywami, perfekcyjne wykończenie i niesłabnący pęd ku wyjątkowości kolejnych fasonów sprawiają, że trudno przejść obok ich propozycji obojętnie.

4 propozycje na lato 2014

Kolekcja wiosna-lato 2014 to przede wszystkim szeroki wybór botków, do wyboru z cholewką wysoką bądź niską. Takie buty świetnie łączą się z szortami i spódnicami. Istotne jest, że buty o tym fasonie sprawdzają się w każdej sytuacji – od wypadu do sklepu, po imprezę w plenerze.

Buty na koturnie to kolejna propozycja Carinii. I ambitna fashionistka i pewna siebie kobieta dojrzała z marszu pokocha wygodne i niepowtarzalne sandały na koturnie, śmiało łącząc je z letnią stylizacją.

carinii styl 02

Duża różnorodność butów na płaskiej podeszwie (zarówno sandałków jak i balerin) nie dziwi – latem stopa powinna odpocząć, więc zamykanie jej w mocno zabudowanym bucie byłoby zbrodnią! Komfort zapewniany przez baleriny i sandałki z naturalnej skóry doceni każda kobieta, zwłaszcza po aktywnie spędzonym dniu.

carinii styl 01

carinii styl 03

Rzecz jasna lato to nie tylko relaks i spacery. Carinii na lato 2014 przygotowało również linię butów bardziej eleganckich, idealnych na szykowne wyjścia (lub do noszenia na co dzień, gdy firmowy dress code nie chce się ugiąć ani o milimetr). Stąd obecność w najnowszej kolekcji odkrytych szpilek i zakrytych półbutów.

carinii styl 04

Jednak marka Carinii to nie tylko jakość i bogata oferta. Klientka sięgająca po buty tej marki może być pewna, że zostanie profesjonalnie obsłużona – ideą Carinii jest, by sprzedawca oferował buty oraz przyjemność z profesjonalnej obsługi i zadowolenie z użytkowania. Oczywiście to nadal nie wszystko – każda zakupiona para butów Carinii to cegiełka wspierająca lokalne społeczności i ogólnopolskie instytucje charytatywne!