Carinii SS 2015 to kolejna kolekcja powstała we współpracy marki z Mają Sablewską – bogata oferta modeli na wiosnę-lato 2015 sprawdzi się w garderobie każdej z nas.

Maja Sablewska, ambasador Carinii i doradca wizerunkowy marki, we współpracy z projektantami stworzyła kolekcję dla każdej z nas. W jednej z wypowiedzi Maja stwierdziła, że chciałaby, aby buty sygnowane jej nazwiskiem były noszone zarówno przez córki, jak i matki i babcie. Oglądając efekt pracy duetu Maja Sablewska & Carinii nie ma cienia wątpliwości – efekt końcowy całkowicie spełnia te oczekiwania.

W kolekcji Carinii SS 2015 pojawiły się baleriny, trampki, sneakersy, sandały we wszystkich wysokościach, botki z odkrytymi palcami i sztyblety. Modele wykonano z kompozycji różnych gatunków tkanin i faktur skór. Wiele modeli wykorzystuje złote i srebrne elementy dekoracyjne – nawet trampki w kolorze trawiastej zieleni dostały wykończenie ze złotego łańcuszka! Co ciekawe, stylistka odważnie sięgnęła po hit sezonu: wiele modeli obuwia z kolekcji Carinii SS 2015 ma wysokie, białe podeszwy. Nie brak również butów w kolorze czerwonym i granatowym – świeże, wyraźne akcenty do sportowych i casualowych stylizacji.

Oficjalnie buty Carinii są promowane pod hasłem „ Buty z charakterem”, co jest zgodne z ze stylem ambasadorki i doradcy wizerunkowego. Maja Sablewska poleca:
www.carinii.com.pl
www.facebook.carinii.com.pl