Kolekcja damskich butów Caterpillar AW 2014/15 powstała z myślą o kobietach zaradnych, emanujących pewnością siebie, inspirujących do działania – o kobietach z wielkich miast. Jeśli w tłumie czujesz się jak ryba w wodzie, potrafisz walczyć o swoje, a miejski gwar pobudza Cię, napędza i nakręca – to kolekcja właśnie dla Ciebie!

W sezonie AW 2014/15 CAT stawia na wyrazistość. Naturalność i wierność to słowa-klucze, będące główną inspiracją dla tej kolekcji. Modowa scena ciepło przyjęła znane z oryginalności i wytrzymałości buty Caterpillar – i nic dziwnego!

Wysokiej jakości materiały i wyważona kolorystyka to ogromne zalety marki Caterpillar. Jednak w sezonie AW 2014/15 projektanci CAT postanowili nadać swoim butom nutkę niepokorności, by (poza wytrzymałością i wysoką jakością) nabrały wyzywającego, zadziornego charakteru.

Kultowy model Colorado przeszedł wielką metamorfozę – znajdziesz wariant z kilkucentymetrowym obcasem, efektownie postarzony i „ubrudzony w farbie„, czy też grunge’owy model udekorowany ćwiekami. Teraz możesz nosić ten model jeszcze częściej!

Rzecz jasna Caterpillar nie zapomniał o zimowej aurze. Gdy spadnie pierwszy śnieg, każda z nas z pewnością sięgnie po ocieplane buty. Kolekcja Caterpillar AW 2014/15 obfituje w różnej długości buty ocieplane miękkim i ciepłym futerkiem. Nie ma tu znaczenia, czy wolisz wiązane półbuty, czy wysokie kozaki – każdy z modeli śmiało możesz połączyć z obszernym płaszczem, wełnianą spódnicą czy z obcisłymi rurkami. Funkcjonalność i komfort przede wszystkim!

CAT dba o niepokornych – najnowsza kolekcja z pewnością przypadnie do gustu fashionistkom, modowym wizjonerkom, ceniącym nieszablonowe rozwiązania i intrygujące, nieszablonowe linie. Każda z nas, jeśli tylko jest odważna i nie boi się podejmować trudnych wyborów, bez reszty zakocha się w kolekcji Caterpillar AW 2014/15

Nowa kolekcja pojawi się w sklepach w połowie września – pełna lista sklepów na www.catfootwear.pl.