Buty Caterpillar to żywe legendy. Najnowsza kolekcja na wiosnę i lato 2015 łączy to, co w butach CAT klasyczne z tym, co do tej pory w kolekcjach Caterpillar się nie pojawiało. Poznajcie kolekcję Caterpillar SS 2015!

White heat

Biała gorączka to główny nurt najnowszej kolekcji. Sztandarowy model butów Caterpillar zyskał zupełnie nową kolorystykę, złożoną z kilku odcieni brudnej bieli. Burnish Brights, bo o nich mowa, to kamień milowy w historii CAT – odważne połączenie kilku odcieni bieli z klasycznym żółtym wygląda niebanalnie, nieszablonowo i nad wyraz nowocześnie.

caterpillar ss 2015 buty kolekcja wiosna lato cat colorado burnish brights 519pln

Bezkres pustyni

Projektanci zaskoczyli wszystkich – w kolekcji Caterpillar SS 2015 zamiast krzykliwych, typowo letnich kolorów, wybrali odcienie pastelowe i ciepłe pustynne barwy. Odświeżono również look modelu Colorado – zastosowanie wytartej skóry, imitującej zużycie, daje nowe tchnienie w ten model, nie przekreślając przy tym tak ważnych dla butów CAT trwałości i wygody. Modele Colorado Slouch i High Hopes są wariacjami klasycznego modelu Colorado. Pierwszy z nich inspirowany jest butami wojskowymi stosowanymi przez Marines, a drugi – dzięki zastosowaniu platformy – staje się silnym akcentem w kolekcji Caterpillar SS 2015.

Nowe modele butów CAT będą dostępne w sklepach od połowy marca. Pełna lista sklepów na stronie www.catfootwear.pl