Każdy z nas dokądś zmierza. Każdy z nas inną drogą i… w innych butach! Poznaj najnowszą kolekcję wiosenno-letnią 2016 i wybierz swój sposób na dotarcie do celu. Możesz wyrazić siebie za pomocą kolorów, wybrać kształty, które harmonizują z Twoją osobowością i nastrojem, zainspirować się różnorodnością stylów.

W sklepach CCC czekają na Ciebie najmodniejsze wzory butów i torebek, wykonane z doskonałych materiałów. Niezależnie od tego, czy preferujesz styl elegancki, czy sportowy, w ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Obuwie Lasocki wykonane ze skóry naturalnej oraz buty sportowe marki Sprandi to duża część naszej bogatej oferty.

Ponadto w ofercie CCC znajdziesz również inne marki, które wychodzą naprzeciw najnowszym trendom. Wiosenno-letnia kolekcja CCC pozwoli Ci wybierać między klasyką a odpowiednią dawką modowego szaleństwa. Stworzone zgodnie z najnowszymi trendami linie butów i torebek dają Ci nieograniczone możliwości łączenia stylów i kolorów. Czerń, czerwień, a może nude? Stylowe frędzle czy wykończenia bez nich? Koturny, szpilki czy płaskie obcasy? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w CCC! Zapraszamy do salonów po sporą dawkę inspiracji.