Kreacje z cekinami są nieodłącznym elementem tegorocznego karnawału. Zatem, zobacz nasze propozycje z czym łączyć cekiny i jak je nosić?

Z czym łączyć cekiny?

W tym okresie swobodnie możesz połączyć cekiny, pióra, dodatki i odzież z błyszczącymi kamieniami oraz bardzo modną w tym sezonie masywną biżuterią.

Jak nosić odzież i dodatki z cekinami – nasze propozycje

  • Podczas karnawału możesz pozwolić sobie na szaleństwo. Do cekinowej sukienki dobierz cekinowe szpilki oraz dużą błyszczącą biżuterię.
  • Na dyskotekę lub wieczorne spotkanie z przyjaciółmi możesz założyć jeansy, biały t-shirt i marynarkę obszytą cekinami.
  • Do małej czarnej pasuje w zasadzie wszystko. Mała czarna idealnie sprawdzi się więc również w połączeniu z cekinowymi szpilkami.
  • Długa suknia z gorsetem obszytym cekinami sprawdzi się wyśmienicie podczas balu czy wesela.
  • Do sukienki z cekinów dobierz dodatki z rockowym pazurem. Torebka z ćwiekami oraz biżuteria z kolcami sprawdzą się tu idealnie.

Światowi projektanci wyznaczyli cekinowy trend

Jak zwykle to bywa, trendy w modzie wyznaczają znani światowi projektanci. Nie inaczej było z odzieżą i dodatkami z cekinów. Valentino, Emporio Armani czy Dolce Gabbana przedstawili ten tegoroczny błyszczący hit podczas swoich pokazów mody.