W tym sezonie, jeśli chcemy podążać za moda nie nosimy rzemyków, cienkich łańcuszków tylko chokery. Choker to imponujący naszyjnik oplatający naszą szyję. Fantazyjne zakucie szyi, połączenie obroży z kolią. Ozdobi i ukryje niedoskonałości tej niezwykle delikatnej części ciała.

Nie jest to jednak stylizacja łatwa i nie pasuje każdej kobiecie. Wzbudza dużo kontrowersji i zainteresowania. Do noszenia chokerów trzeba odwagi i charyzmy.

Nosimy je zarówno w wieczorowych jak i codziennych stylizacjach. Nadadzą blasku banalnej koszuli czy nieśmiertelnej małej czarnej. W zależności od okazji i sytuacji wybieramy odpowiedni rodzaj chockera. Te najbardziej trendy utrzymane są w mrocznym, gotyckim klimacie i wykorzystują elementy modnego stylu glamrock. Takie właśnie najchętniej wybiera najbardziej stylowa piosenkarka na świecie, Rihanna.

Równie na czasie są chokery w chłodnym industrialnym klimacie oraz te łączące elementy skórzane z metalowymi. W wieczorowych wydaniach chokery bywają bardziej barokowe, wykorzystują pióra i kaskady łańcuszków. Na dzień wybierzmy stonowane, ale nie zachowawcze, skórzane wersje chokerów. Poniżej kilka ciekawych propozycji.

Pełna oferta biżuterii dostępna jest w sklepie internetowym pod adresem: www.cocktailme.pl