W dzisiejszych czasach wygląd jest niezwykle ważnym elementem naszej codzienności. Starannie dobieramy ubrania, buty, czy dodatki. Czerń oraz biel to dla wielu sprawdzone, najchętniej wykorzystywane kolory w jesiennych stylizacjach. Jednak rozpoczęcie sezonu grzewczego to nie tylko zmiany w naszej garderobie.

Nasz organizm również dostosowuje się do mniej sprzyjającej aury. Objawiać się to może między innymi nadmiernym poceniem. Dlatego bardzo istotne jest to, aby zarówno latem jak i zimą codziennie dbać o higienę ciała. Z pewnością jednym z kosmetyków, których zarówno Panowie, jak i Panie powinni używać codziennie jest antyperspirant. Wybierając kosmetyk warto sięgnąć po taki, który zadba nie tylko o skórę, ale także o ubrania. Obawa przed pozostawieniem na ulubionych czarnych ubraniach białymi śladów, czy powstanie nieestetycznych, żółtych plam na białych koszulach nie jest już problemem. Aby tego uniknąć należy pamiętać o kilku zasadach:

  • 1. Po porannym prysznicu dokładnie osuszamy pachy przed aplikacją antyperspirantu
  • 2. Tuż przed użyciem antyperspirantu w formie sprayu należy nim mocno wstrząsnąć
  • 3. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia plam, antyperspirant w sprayu aplikujemy z odległości 15 cm
  • 4. Odczekujemy chwilę (ok. 1 minuty) przed założeniem ubrania
  • 5. Nigdy nie aplikujemy antyperspirantu po nałożeniu na siebie ubrań.

rexona women invisible blackwhite roll on 50ml 1229zl

Jakie kosmetyki zatem powinniśmy wybrać? Dla Pań idealnym wyborem będą:

REXONA INVISIBLE BLACK+WHITE

Niezawodna i niewidoczna ochrona! Chcesz pachnieć świeżo, czuć się pewnie i świetnie wyglądać przez cały dzień? Sięgnij po Rexona Invisible Black+White – wyjątkowy antyperspirant zapewniający skuteczną ochronę przed poceniem. Jego specjalnie opracowana formuła zapobiega powstawaniu nieestetycznych żółtych plam na białych tkaninach i białych śladów na czarnych ubraniach. Teraz możesz czuć się komfortowo w każdej stylizacji. W portfolio Rexona znajduje się także linia Invisible Pure oraz Invisible Aqua.

dove invisible dry stick 40 ml 1449

DOVE INVISIBLE DRY

Antyperspirant, który dba o kolory! Dove pragnie, by kobiety na całym świecie zmieniły zdanie o kolorach i mogły nosić swoje ulubione ubrania bez względu na ich barwę… Dove Invisible Dry to antyperspirant, który nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach w 100 kolorach, zarówno na czerni jak i bieli. Badania potwierdziły, że nie tylko nie plami ubrań, ale także zachowuje wszystkie zalety antyperspirantów Dove – skutecznie redukuje pocenie, a dzięki unikalnej formule z ¼ kremu nawilżającego, pielęgnuje delikatną skórę pod pachami.

invisible dry spray 150 ml 1449zl