Każda z kobiet przynajmniej raz w swoim życiu musiała zmierzyć się z rozmazanym makijażem i tak zwanym efektem pandy. Niestety, nie wygląda to zbyt dobrze. Świadomość, że ma się rozmazany make- up, potrafi popsuć nawet najlepszą imprezę w klubie. By już nigdy więcej nie mieć takiego problemu, warto zaopatrzyć się w pewne kosmetyki do oczu.

Baza pod cienie do powiek

Baza pod cienie do powiek to jeden z najbardziej genialnych kosmetyków, który powinien znaleźć się w łazience wszystkich miłośniczek mocno podkreślonych oczu. To dzięki bazie cienie do powiek nie osypują się, nie wchodzą w załamania powiek, oraz nie blakną. Poza tym ich kolor jest bardziej intensywny i głęboki. Nawet najtańsze cienie do powiek z drogerii wyglądają doskonale, jeżeli wcześniej nałoży się bazę. Zdecydowanie warto poznać ten kosmetyk i na stałe wprowadzić do swojego makijażu.

Wodoodporny eyeliner

Rozmazana kreska nad górną linią rzęs nigdy nie wygląda dobrze. Może tak się zdarzyć nawet w dzień, w którym wieje silny wiatr, od którego zaczynają łzawić oczy. Czasami już w drodze do pracy makijaż oczu jest w ruinie. Warto zatem kupić wodoodporny eyeliner, który wbrew pozorom nie przydaje się tylko tym kobietom, które chcą iść na basen z pomalowanymi oczami. Używając takiego eyelinera ma się pewność, że kreska przez cały dzień wygląda dobrze.

Wodoodporny tusz do rzęs

Kolejny kosmetyczny must have to wodoodporny tusz do rzęs. Sprawdza się świetnie w przypadku tych kobiet, które noszą makijaż od wczesnych godzin porannych, aż do późnych wieczornych. Trzeba jednak zaznaczyć, że w przypadku takiego tuszu lepiej jest kupić ten z wyższej cenowo półki. Nie będzie się wtedy kruszył i osypywal, a jego kolor na rzęsach będzie bardziej intensywny. Z bazą pod cienie oraz wodoodpornym eyelinerem stworzą trio do makijażu, które będzie niezawodne na wszystkie okazje.

Pomada do brwi

Nie można zapomnieć również o makijażu brwi. Od kilku lat modne są mocno zarysowane, naturalnie wyglądające brwi. Posiadaczki właśnie takich brwi mogą zatem z powodzeniem stylizować je tylko i wyłącznie przy użyciu bezbarwnego żelu. Jeżeli natomiast trzeba skorygować ich linię, świetnie nada się do tego pomada do brwi, którą nakłada się za pomocą specjalnego pędzelka.

Bazy pod cienie dp powiek znajdziesz w sklepie kosmetykizameryki.pl