Kolor szminki to nie tylko wypadkowa Twojego typu urody i obowiązujących trendów. Kolor szminki wiele mówi o Twoim charakterze i o nastawieniu do życia. Dlatego jeśli chcesz wywrzeć na kimś wrażenie sprawdź, jaki kolor szminki najlepiej podkreśli cechy, które chcesz wyeksponować.

Różowy – pewna siebie i urocza

Jeśli chętnie sięgasz po różową szminkę, potwierdzasz jednoznacznie – jestem kobietą w 100%, znam swój urok, ale nie brakuje mi przy tym twardych zasad i hartu ducha. Różowa szminka podkreśla, że jesteś ułożona i potrafisz dbać o swoje interesy.

Czerwony – bezkompromisowa

Czerwona szminka to styl dla odważnych. Jeśli więc chcesz pokazać, że jesteś pewna siebie, potrafisz postawić na swoim i nie uznajesz kompromisów – to kolor dla Ciebie. Klasyczny odcień czerwonej szminki będzie pasował każdej aktywnej kobiecie, samodzielnej i wyzywająco odważnej.

Bordo – spokojna i nieustępliwa

Jeśli lubisz kolor bordowy, to co kolor szminki mówi o Twoim charakterze? Bordowa szminka podkreśla naturę osób bezkompromisowych, nieustępliwych i dumnych – ale wcale nie oznacza to, że w bordowym będziesz wyglądała na trudną w kontaktach. Kolor bordowy bowiem jest domeną osób spokojnych i wyważonych.

Pomarańcz – skłonna do eksperymentów

Pomarańczowa szminka to wybór odważny. Takie właśnie są panie, które ten kolor lubią- artystyczne dusze, skłonne do eksperymentowania i podejmowania ryzyka. Przebojowość i innowacyjność to cechy, które najłatwiej podkreślisz sięgając po pomarańczową szminkę!

Nude – rozsądna i profesjonalna

Usta w odcieniu nude to wybór dla ekspertów, profesjonalistek i osób ułożonych. Gdy najważniejsze jest, byś została wysłuchana, to rozsądny wybór. Bystra, zorganizowana i ułożona – to określenia, które najlepiej obrazuje szminka w kolorze nude.

Szykujesz się na ważne spotkanie? A może idziesz na rozmowę kwalifikacyjną? Będziesz przedstawiana rodzinie partnera? Uzbrojona w wiedzę na temat tego, co kolor szminki mówi o Twoim charakterze, z pewnością wywrzesz jak najlepsze wrażenie!