Każda kobieta posiada w swojej garderobie czarne szpilki. Są ponadczasowe, seksowne, eleganckie i po prostu nie można bez nich żyć. Tak samo, jak nie można żyć bez „małej czarnej”. Od wielu, wielu lat można zaobserwować różnego rodzaju metamorfozy, które czarne szpilki przechodzą. Modowe trendy zmieniają się dość dynamicznie, ale klasyka pozostaje zawsze w modzie. Czarne, klasyczne szpilki, z zakrytą pięta oraz zakrytymi palcami są ponadczasowe.

Czarne szpilki pasują do wszystkiego

Cenne jest również to, że pasują absolutnie do wszystkiego. Począwszy od eleganckich sukienek, garniturów po wystrzępione spodnie dżinsowe. Czarne szpilki na wysokim obcasie mają również dodatkowy atut, wysmuklają sylwetkę i odejmują kilogramów! Jednym słowem, jeśli chcesz poczuć się lżejsza, smuklejsza i piękniejsza – ubierz szpilki!

Czarne szpilki z kolorową podeszwą

Oryginalnym akcentem będą szpilki z kolorową podeszwa, nie tylko ze znaną wszystkim czerwoną, ale również w wielu innych odcieniach.

Kilka podstawowych zasad

Aby z powodzeniem i bez uszczerbku na zdrowiu i wyglądzie nosić szpilki, musisz stosować się do kilku zasad:

  • nowe buty najpierw rozchodź po domu tak, aby nie obtarły cię w pracy czy na imprezie,
  • potrenuj chodzenie w szpilkach, nieudolne i koślawe kroki zepsują cały efekt,
  • na wszelki wypadek zabezpiecz się w plastry i dodatkowe fleki, aby nie spotkała cię niemiła niespodzianka,
  • stosuj się również do podstawowych zasad ubierania się, czyli jeśli wzorzysty dół to gładka góra, jeśli postawisz na wzorzystą górę – wybierz gładkie buty.