Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze

Stylizacje w czarnym kolorze uchodzą za najbardziej uniwersalne. Oczywiście wypada tu wspomnieć o „małej czarnej” zaprojektowanej przez Coco Chanel. „Mała czarna”, niejednej z nas, wielokrotnie ratowała życie.

Z czym łączyć czarną kreację?

W tym sezonie polecamy „małą czarną” bogato zdobioną lub szytą z grubej wełny. Dodając srebrne lub złote dodatki do czarnej stylizacji stworzysz duet idealny.

Możesz również postawić na mocny kontrast

Białe dodatki stworzą idealną, czarno-białą stylizację bardzo modną w tym sezonie.

A może sukienka ze skóry? Czemu nie!

W tym sezonie postaw również na garderobę z czarnej skóry. Już nie tylko kurtki skórzane są trendy, ale również spódnice, spodnie i sukienki. Do takiej czarnej skórzanej stylizacji możesz dodać białe dodatki, które spowodują, że stylizacja stanie się delikatniejsza i bardziej elegancka.

Czarny kolor od rana do wieczora

Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze Czarny kolor wiecznie modny. Świąteczne i sylwestrowe kreacje w czarnym kolorze

Wszystkie kochamy czarny kolor, bo bez względu na okoliczności i porę dnia, stylizacje w czarnym kolorze sprawdzą się idealnie. Czarne stylizacje sprawdzają się idealnie również na czerwonym dywanie, dlatego celebryci chętnie sięgają po stylizacje w czarnym kolorze.

Wielokrotnie słyszałaś pewnie stwierdzenie, że „czarny kolor wyszczupla” może i jest to prawda, ale najważniejsze, aby odpowiednio dopasować krój sukienki do swojej sylwetki. Sam kolor nie zrobi za Ciebie wszystkiego…