To, co kobietom może wydawać się seksowne i podniecające, to mężczyźni mogą odbierać zupełnie inaczej. Niewłaściwe i nieumiejętne stosowanie „kobiecych sztuczek” może wywołać u mężczyzn odwrotną reakcję niż może się Tobie wydawać. Poznaj 10 rzeczy, które mogą drażnić Twojego partnera.

1. Czerwona szminka

Czerwona szminka jest elegancka i seksowna, ale gdy po pewnym czasie rozmaże się na ustach to wygląda nieestetycznie. Zwracaj więc szczególną uwagę, aby usta były zawsze nienagannie pomalowane.

Kolejną wielką wpadką mogą być przypadkowo pomalowane pomadką zęby. Jeśli masz problem z umiejętnym malowaniem ust unikaj tak intensywnego i wymagającego precyzji koloru, jakim jest kolor czerwony.

2. Zabiegi upiększające

Maseczka na twarz, plastry na wągry … – nie odkrywaj przed mężczyznami tajników bycia piękną. Unikaj stosowania takich zabiegów w ich obecności. Łuszcząca się maseczka nie jest przyjemnym widokiem.

3. Naturalność

Naturalność jest piękna, ale nigdy nie zaniedbuj tak ważnego elementu kobiecości jakim jest gładka, ogolona skóra. Zadbane włosy to również atut kobiecości, nie dopuść do tego, aby były tłuste i przypominały makaron do spaghetti.

4. Szpilki

Nic tak bardzo nie rozbawi mężczyznę jak nieumiejętne chodzenie w szpilkach. Jeśli nie potrafisz utrzymać równowagi w butach na wysokim obcasie to lepiej z nich zrezygnuj. Chwiejąc się i potykając nie będziesz wyglądać kobieco tylko komicznie.

5. Skomplikowana bielizna

Nie wszyscy mężczyźni poradzą sobie podczas gry wstępnej z odpięciem bardzo skomplikowanej bielizny. I wtedy zamiast namiętności pojawi się zdenerwowanie, a przecież nie chciałybyśmy do tego dopuścić.

6. Bielizna wyszczuplająca

Bielizna daje piękny efekt wyszczuplający pod sukienką, ale w samej bieliźnie tego typu nie pokazuj się swojemu facetowi. Bielizna wyszczuplająca może dać ten sam efekt odstraszający co pokazanie się w cielistych „rajstopowych” skarpetkach zwanych potocznie „antygwałtkami”.

7. Sztuczność

Zadbana kobieta wygląda oczywiście atrakcyjnie, ale pamiętaj, że co za dużo to nie zdrowo. Długie, sztuczne paznokcie, przedłużone włosy, „kilogram pudru” i mocny tapir na pewno nie będą kusić, a wręcz przeciwnie, bo odstraszą większość mężczyzn.

8. Dziecinność

Zmiękczanie większości wyrazów brzmi dziwnie i mężczyźni mogą czuć się nieswojo słysząc teksty typu: „Czy mój misiu pysiu chciałby zjeść kolacyjkę?” lub „Byłam dzisiaj na zakupkach i kupiłam Misia ulubione jedzonko.” bądź „Czy mój słodki Misiaczek pomoże rozpakować mi zakupki z siatuni?” Takie zdania brzmią nienaturalnie i na dłuższą metę będą bardzo męczące.

9. Powiększone usta

Chcesz mieć usta jak sławna aktorka lub piosenkarka. Zanim zdecydujesz się na powiększenie ust, zastanów się, jaki może być efekt. Co, jeśli zabieg się nie uda i zamiast namiętnych, całuśnych ust będziesz miała na stałe „usta ropuchy”, którymi na pewno odstraszysz wszystkich mężczyzn.

10. Za duża bielizna

Umawiasz się z mężczyzną na randkę, kupujesz stanik typu push-up, dodatkowo wkładasz jeszcze parę skarpetek, aby piersi były pełniejsze. Randka przebiegła idealnie, umawiasz się na kolejne spotkania, dochodzi do czegoś więcej i … odsłaniasz przed facetem swoje prawdziwe oblicze. Okazuje się, że jesteś płaska jak deska i w tym momencie zastanawiasz się, dlaczego udawałaś kogoś, kim nie jesteś i czy skusiłaś go swoja całą osobą, czy przyciągnęłaś go tylko swoimi dużymi „nieprawdziwymi” atutami?

Pamiętaj, aby nigdy nie robić nic na siłę i wbrew sobie. Jeśli na co dzień nie używasz czerwonej pomadki i nie potrafisz się nią pomalować albo wykoślawiasz nogi chodząc w szpilkach, to lepiej zrezygnuj z tych rzeczy. Czasami, pomimo najszczerszych chęci, zamiast wywołać dobre wrażenie, możesz osiągnąć zupełnie przeciwny efekt.