Woda stanowi 2/3 naszego ciała. Jest źródłem życia. Kropla wody na Twojej skórze może okazać się bezcenna w walce z procesami starzenia się. Zachowaj piękną, zdrową i pełną witalności skórę dzięki właściwościom nanowody.

Na rynku kosmetycznym co jakiś czas pojawiają się nowości. Czasem jednak to, co najprostsze okazuje się być rozwiązaniem po prostu genialnym. Woda, która regeneruje, nawilża, wzmacnia, poprawia wygląd i kondycję skóry to najlepsza alternatywa dla poprawy naszego wyglądu.

Przyszłość w rozmiarach nano czyli małe jest piękne

Każdy z nas wie jak zbawienne działanie dla naszego życia i zdrowia ma woda. Pamiętamy też z lekcji chemii, że składa się z grup cząsteczek H2O. Dzięki wykorzystaniu najnowszych nano-technologii duże skupiska cząsteczek wody ulegają rozbiciu na niewielkie, uporządkowane grupy. Pojedyncza cząsteczka wody ma zaledwie1 nm (nanometr) średnicy – stąd wywodzi się nazwa NANOwody.

Odkrycie NANOwody dało impuls do poszukiwania jej zastosowań, którego jednym z efektów jest użycie NANOwody do wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków. NANOwoda, dzięki nano rozmiarom, po raz pierwszy na świecie pozwoliła skórze na niemal całkowite wchłonięcie substancji aktywnych i odżywczych. Dzięki czemu wzmacnia i pielęgnuje skórę z nieporównywalnie lepszym skutkiem, co jest fenomenem w dziedzinie kosmetologii i medycyny na skalę światową.

Nano, czyli bardzo drobna cząsteczka wody ma ogromną zdolność przenikania do każdej, nawet uszkodzonej komórki skóry. Fantastycznie działa na kondycję naszej skóry:

  • głęboko nawilża
  • stymuluje regenerację zniszczonych struktur
  • wzmacnia naturalne mechanizmy obronne
  • łagodzi podrażnienia

Kosmetyki przyszłości – Seria NANO-Aqua+

Seria specjalistycznych kosmetyków Nantes NANO Aqua +, która jest efektem połączenia nanotechnologicznych możliwości oraz intensywnie działających składników regenerująco – odżywczych, czerpanych z ziół i roślin to idealne rozwiązanie dla każdej z nas. Seria NANO Aqua + jest efektem wieloletnich badań nad strukturą cząsteczek wody, które dzięki swym nano rozmiarom potrafią zaopatrzyć naszą skórę w niezbędne jej substancje odżywcze.

Poczuj różnicę na swojej skórze. Transportowane przez cząsteczki wody, starannie wyselekcjonowane składniki regenerujące i łagodzące, docierają do głębokich, nigdy dotąd nie pielęgnowanych przez człowieka warstw skóry, powodując jej odnowę i wzmocnienie. Efekt jest zadziwiający i widoczny natychmiast.

NANOwoda NANTES

Badania pozwoliły stwierdzić, że NANOwoda NANTES ma szczególne właściwości. Stanowi doskonały rozpuszczalnik dla związków aktywnych, rozpuszcza nawet do 40% więcej związków niż woda występująca w przyrodzie, w tym substancje w standardowych warunkach nierozpuszczalne w wodzie, np. lipidy. Dzięki nano rozmiarom NANOwoda cechuje się ogromną zdolnością penetracji, dzięki czemu przenika do każdej, nawet uszkodzonej komórki. Odkrycie NANOwody NANTES pozwoliło na szerokie jej zastosowanie. Celem odtoksycznienia oraz stymulacji i regeneracji organizmu NANOwoda jest stosowana w formie Napoju z ekstraktem z zielonej herbaty. Jest ona wykorzystywana również do produkcji innowacyjnych kosmetyków NANTES.

NANOwoda cechuje się ogromną wchłanialnością , która zapewnia pielęgnacje i nawilżenie głębokich partii skóry. NANOwoda kosmetyczna zapewnia przede wszystkim odtoksycznienie komórek, dzięki czemu stymulowane są funkcje komórkowe, które podlegją autoregulacji i regeneracji. Wspomagana jest odnowa komórkowa, wzmocnieniu ulegają naturalne mechanizmy obronne. Dodatkowo NANOwoda Nantes zapewnia niemal całkowitą wchłanialność starannie wyselekcjonowanych substancji aktywnych zawartych w preparatach Nantes, dzięki czemu zapewnia ich nieporównywalnie wysoką efektywność.

Odkrycie NANOwody NANTES i opracowanie receptur kosmetyków bazujących na NANOwodzie zaowocowało przyznaniem firmie Nantes szeregu nagród na arenie międzynarodowej oraz na rodzimym rynku.

Dowiedz się więcej na temat kosmetyków z NANOwodą Nantes.