Czy nie każda z nas chciałaby być określaną boginią seksu? Czy nie chcielibyśmy, żeby nasi faceci ubóstwiali seks z nami? Mielibyśmy wtedy przecież pewność, że nigdy nas nie zdradzą. Często wkładamy wiele wysiłku w to, żeby zaspokoić popęd naszych partnerów, chociaż same nie mamy ochoty na seks. Po latach razem namiętność wygasa, jesteśmy mniej energiczni i nie chce nam się tyle co facetom. Wszystko to sprowadza się często do problemów w związkach, kłótni, a nawet zdrad. Wszystko przez to, że nie mamy takiego popędu seksualnego jak mężczyźni. Okazuje się, że jest na to sposób – przynajmniej tak twierdzi producent środka Satisfaxin. Ma to być suplement oddziaływujący na popęd seksualny kobiet, taki odpowiednik niebieskich tabletek mężczyzn.

Skład

Muira Puama – Starożytne plemiona Indian od dawien dawna wykorzystywały sproszkowaną korę tego krzewu jako naturalny sposób na zwiększenie libido.. Badania wykazują niezwykle korzystny wpływ na sprawność seksualną, eliminując pojawiające nieprawidłowości i poprawiając pracę narządów płciowych.

Tribulus – Buzdyganek pobudza owogenezę czyli proces tworzenia komórek jajowych oraz reguluje cykl miesiączkowy. Zdrowy układ rozrodczy wpływa na organizm potęgując pożądanie i ochotę na seks.

Damiana Herb – Badania naukowe potwierdziły, że włączenie do codziennej diety Damiana podnosi libido i stabilizuje poziom hormonów u kobiet. Wspomaga również leczenie bezpłodności. Do zalet należą również działanie uspokajające, odprężające, relaksujące i rozluźniające. Będzie dobrym wyborem dla kobiet, które zmagają się z bolesnymi miesiączkami.

L-Arginina – zwiększa produkcję tlenku azotu w organizmie przez co poprawia ukrwienie narządów płciowych. Dzięki temu zwiększa się ich nawilżenie oraz reakcja na bodźce, co sprzyja podnieceniu i podnosi satysfakcję ze współżycia.

Artichoke Leaf – znany od dawna jako silny afrodyzjak. Stosowany w medycynie naturalnej na zaburzenia potencji zarówno męskiej jak i żeńskiej.

Cynk – wpływa na produkcję hormonów płciowych, zaś niedobór tego minerału może przyczynić się nawet do impotencji i osłabienia popędu seksualnego u kobiet. Grozić może także impotencją i zaburzeniami płodności.

Ginger root – Ma działanie rozgrzewające, przez co pobudza krążenie krwi i skłania do miłosnych uniesień. Pobudza ukrwienie narządów płciowych, wzmacnia doznania seksualne.

Niacin – Jest substancją rozszerzającą naczynia, dzięki czemu pomaga poprawić przepływ krwi. Co więcej, jej niedobory są główną przyczyną depresji i obniżonego nastroju, które są 3 wiodącą przyczyną nie satysfakcjonującego życia seksualnego i braku popędu.

Syberyjski, amerykański i koreański żeń-szeń – źródło ponad 200 substancji, z których nasz organizm czerpie korzyści. Od tysiącleci żeń-szeń wykorzystywany był jako medykament zarówno na libido jak i całą gamę innych chorób i zaburzeń. Wykazuje on działanie podobne do kobiecego hormonu estrogenu i leczy spadek libido spowodowany zbyt wysokim poziomem testosteronu.

Cena

Środek ten dostępny jest od niedawna w polskiej dystrybucji. Na stronie producenta możemy go zamówić w cenie 160zł za opakowanie. Większe zestawy są oczywiście tańsze i można na nich zaoszczędzić – www.satisfaxin.pl

Dawkowanie

Zaleca się spożywanie 2 tabletek dziennie. Producent wspomina o zażywaniu jednej tabletki rano oraz drugiej przed stosunkiem (około 1,5h przed).

Efekty

Korzyści płynące z Satisfaxiny miałyby być następujące: redukcja stresu, lepsze samopoczucie, poprawa ukrwienia, regulacja cyklu miesiączkowego oraz stężeń hormonów oraz odżywienie organizmu w substancje i minerały, których niedobory wpływają na potencję. Wszystko to wraz z zawartymi afrodyzjakami ma przełożyć się na zwiększenie popędu seksualnego (większe libido) oraz maksymalizację odczuwanych bodźców podczas zbliżenia.

Opinie forum

Jak zawsze, zdajemy się na opinię społeczeństwa. Udało nam się dotrzeć do kilku wpisów dotyczących leku Satisfaxin na polskich forach i blogach – zamieszczamy je poniżej. Więcej daje się znaleźć na obcojęzycznych odpowiednikach, przeważają tam pochlebne opinie.

Adrianna:

Mi to odmieniło życie, do tej pory nigdy nie byłam zbyt otwarta w łóżku i coraz rzadziej robiłam to z chłopakiem widząc, że coraz mniej go kręce… Wziełam sprawy w swoje ręce, kupiłam suplement, zaczęłam biegać. Po miesiącu facet nie poznał mnie w łóżku – wulkan energii i namiętności, sama byłam zaskoczona.

Krystek:

Po drugim dziecku żona czuła się kompletenie aseksualnie, o seksie nie było mowy. 6 miesięcy nic, rozmawialiśmy o tym często i w końcu lekarz polecił, zone spróbować suplementacji. Wybraliśmy Satisfaxin i to był strzał w dziesiątkę. Ochota na seks wróciła już po tygodniu!

Kamila:

Stosowałam przez trzy miesiące. Pierwszy miesiąc absolutnie nic, miałam przerwać, ale już postanowiłam skończyć opakowania. Rzeczywiście w drugim miesiącu zaczęłam odczuwać więcej podczas seksu, dużo łatwiej było mi dojść.

Podsumowanie

Kompleksowy skład Satisfaxin na pewno przełoży się na lepszy stan zdrowia i ukrwienie u osób stosujących. Nie możemy zapewnić, że będzie to jednoznaczne z lepszymi wrażeniami podczas stosunków czy większym popędem seksualnym. Jednak opiera on się na sprawdzonych i przebadanych afrodyzjakach, co pozwala nam wierzyć w jego skuteczność. Zresztą potwierdzają to głosy na forach internatowych. Uważamy, że jest to dobry pierwszy krok do polepszenia swojego życia seksualnego. Kolejnymi krokami może być wizyta u terapeuty- psychologa lub kuracja hormonalna.