Zimy jeszcze nie widać, a do świąt daleko, ale twoja mama, koleżanka i sąsiadka już zaopatrzyły się w świąteczne prezenty? To nic dziwnego! Wiele osób planuje i realizuje prezentowe zakupy na długo przed Bożym Narodzeniem. Mówisz, że brak temu świątecznej atmosfery? Zobacz zatem, dlaczego warto przygotować mikołajowy worek niespodzianek zanim spadnie pierwszy śnieg.

Aby Mikołaj zdążył na czas

Coraz więcej osób decyduje się nie czekać z kupnem prezentów na ostatnią chwilę. Z reguły, czas przed samymi świętami każdy z nas poświęca na porządki, przygotowywanie wigilijnych potraw i ciast oraz przystrajanie domu, a nie zastanawianie się, co kupić na mikołaja czy pod choinkę. Dlatego, aby nie dokładać sobie dodatkowego stresu, warto listę prezentów spisać już teraz. Jakie płyną z tego korzyści? Przede wszystkim spokój. W przedświątecznym okresie wyprawa do sklepu przypomina slalom gigant. Zewsząd atakują nas tłumy, a do tego większość fajnych prezentów jest już wyprzedana. Zakupy przez internet? To dobry pomysł, a na zwrot nietrafionego prezentu mamy 14 dni co jest ważnym argumentem przy wyborze tej formy zakupów. Szukając pomysłu na prezent w internecie warto zapoznać się z ofertą portali wyspecjalizowanych w prezentach na każdą okazję (np. Katalog Marzeń). Dzięki temu zaoszczędzimy czas i mamy szanse na zazielenienie czegoś wyjątkowego.

Kupuj z głową

Prezenty bożonarodzeniowe powinny być przemyślanym zakupem. Święta to radosny okres i każdy liczy na podarunek, o którym marzył przez cały rok. Planując takie zakupy z wyprzedzeniem mamy czas na zastanowienie się, co najbardziej przypadnie do gustu każdemu z domowników i zaproszonych gości, a także możemy rzecz bezproblemowo wymienić lub coś dokupić. Istnieje też inna, bardzo ważna kwestia. Takie zakupy możemy rozłożyć sobie na raty, dzięki czemu unikniemy wydawania dużej ilości gotówki „na raz”, a niektóre prezenty z pewnością będą tańsze niż w czasie przedświątecznej gorączki. Aby ułatwić wybór wartko skorzystać z oferty, którą na swojej stronie prezentuje Katalog Marzeń.

prezent swieta

Spełniaj marzenia

Wiemy jak, wiemy kiedy, ale nie wiemy co kupić? Mąż kręci nosem na myśl o kolejnej parze skarpet, a córka uważa, ze jest już za duża na lalki. Przeprowadź prywatne śledztwo. Wypytaj, podpatrz, sprawdź w sieci, co teraz jest na topie. Prawdziwą furorę od niedawna robią prezenty w formie przeżyć. Może warto podążać za trendami i zaskoczyć znudzonych domowników? Wśród prezentów dla mężczyzn znajdziemy skok spadochronowy lub lot szybowcem, a dla panów ceniących sobie spokój degustację whisky czy kurs barmański. Jeśli szukasz prezentu dla kobiety możesz wybrać dzień w SPA lub warsztaty jogi (zasłużony odpoczynek po przedświątecznej gonitwie). A prezenty dla dzieci? Może lekcja narciarstwa i zajęcia plastyczne? Albo po prostu kup kartę podarunkową, z której zainteresowany sam wybierze sobie pasującą mu atrakcję. A ty ciesz się świętami, rodziną i świętym spokojem.