To właśnie między innymi od wyboru odpowiedniej przestrzeni na biznes zależy to, czy dane przedsięwzięcie będzie sukcesem, czy może raczej porażką. Dlatego tak istotne jest, by przed podjęciem konkretnej decyzji, przeanalizować wszystkie za i przeciw oraz poznać odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań. Jakich? Znajdziesz je w poniższym tekście.

Co musisz sprawdzić, zanim podpiszesz umowę?

Lokalizacja i wystrój danego punktu wpływa na to, jak jest on postrzegany przez klientów. Lokal powinien znajdować się w miejscu dobrze skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta. Co istotne prestiż konkretnej dzielnicy, czy danego osiedla może także in plus wpłynąć na prestiż Twojej firmy. Z tego względu starannie selekcjonuj wszystkie oferty.

Dopasuj metraż miejsca do wymogów prawnych regulujących funkcjonowanie Twojej działalności. Wybierz kształt i rozkład pomieszczeń, które ułatwią pracę wszystkim zatrudnionym osobom. Sprawdź, jakie są możliwości adaptacji danej przestrzeni. Zorientuj się, co będzie znajdowało się w sąsiedztwie tego punktu.

Lokale użytkowe. Warszawa i osiedle 19. Dzielnica

W Warszawie, a konkretnie na warszawskiej Woli znajduje się jedno z najbardziej rozpoznawalnych osiedli w Warszawie – 19. Dzielnica. Mieści się ono w samym sercu nowego centrum biznesowego stolicy, obok stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz węzła komunikacyjnego przy Placu Zawiszy.

Aktualnie w ofercie znajdują się zarówno gotowe lokale użytkowe, jak i te w budowie (szczegóły na tej stronie). To tu powstają nowe restauracje, cukiernie, salony kosmetyczne i wiele innych. Każdy z mieszkańców ma możliwość skorzystania z usług, które znacząco wpływają na komfort posiadania lokum w tej części miasta.

Lokale usługowe 19. Dzielnica – zalety dobrego wyboru

Plusem posiadania lokalu użytkowego w tym miejscu jest to, że każdy zainteresowany ma możliwość dopasowania takiej przestrzeni do własnych potrzeb. Dostępne są zróżnicowane metraże, lokale usługowe z dwoma wejściami lub z własnym wejściem do garażu; można też zdecydować się na przestrzenie użytkowe z możliwością aranżacji antresoli. Dodatkowo, niektóre z lokali zostały tak zaprojektowane, że bez trudu będzie je można zaadaptować na punkt gastronomiczny. Spektakularnie przeszklone witryny, czy ogródki są jednymi z największych atutów takich miejsc.

Dlaczego warto właśnie tam, a nie winnym miejscu rozpocząć swoją działalność? Przede wszystkim, dlatego, że właśnie tam zlokalizowane jest biznesowe serce Warszawy, które zapewni stały dopływ klientów z sąsiadujących biurowców. To przestrzeń otwarta na ludzi, do której prowadzi dogodne przejście od stacji metra Rondo Daszyńskiego. Interesują Cię lokale użytkowe? Warszawa ma dla Ciebie coś specjalnego!