Silna chemia – te słowa pojawiają się najczęściej w reklamach środków czystości stosowanych w gospodarstwie domowym. Jak zapewniają producenci natychmiast poradzi sobie z zaschniętymi plamami, warstwą brudu i kurzu czy z tłuszczem. Są skuteczne, ale reklamy nie mówią nic na temat ubocznych skutków działania.

Alternatywą dla środków chemicznych coraz częściej staje się para wodna. Okazuje się, że gorąca para jest nie mniej skuteczna od tak zwanej silnej chemii, a jej działanie nie niesie za sobą żadnych szkodliwych skutków ubocznych. Mopy parowe i myjki czyszczące strumieniem gorącej pary są skuteczne, tanie i i bezpieczne w użyciu.

Jaki mop parowy najlepiej wybrać?

Sklep.bissell.pl to przedstawiciel amerykańskiego producenta urządzeń do sprzątania. Oferuje on wiele typów odkurzaczy, mopów parowych, myjek, a także profesjonalnych odkurzaczy specjalnego przeznaczenia. Do swoich urządzeń sklep.bissell.pl zapewnia części wymienne i pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W razie wątpliwości jaki sprzęt wybrać najlepiej doradcy ze sklep.bissell.pl na pewno pomogą. Mopy parowe sprawdzą się praktycznie na każdej powierzchni – doskonałym na to przykładem jest BISSELL Power Fresh. Wyposażony w zamienne końcówki da sobie radę z zabrudzeniami zarówno na wykładzinie podłogowej, dywanie jak i na terakocie i glazurze. Do mopów parowych sklep.bissell.pl oferuje wymienne nakładki, dodatkowe końcówki, filtry i wszelkie niezbędne akcesoria.

Na jakiej zasadzie działają mopy parowe?

Zasada działania jest wyjątkowo prosta. Podgrzana do temperatury wrzenia woda paruje, a para sprężana jest pod odpowiednim ciśnieniem. Para dociera w najmniejsze zakamarki i rozpuszcza bez problemu wszelkie, nawet największe zabrudzenia. Mopy parowe nie wymagają stosowania żadnych płynów czyszczących. Pomimo stosunkowo wysokiej ceny ich koszt amortyzuje się bardzo szybko. Jedynym kosztem eksploatacji jest energia elektryczna. Mopy parowe mogą zastąpić kilka tradycyjnych narzędzi do sprzątania, ich używanie nie wymaga siły ani specjalnych umiejętności. Każdy kto wypróbuje sprzątanie przy pomocy gorącej pary nie będzie chciał wrócić do ręcznego mopa, szczotki czy ścierki do podłogi i mocnych, chemicznych środków czystości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj