Biały kolor jest niewątpliwym hitem tegorocznej zimy. Skrupulatnie przekonali nas o tym światowi projektanci tj. Valentino czy Celine. Czysta, chłodna biel wkroczyła na zimowe pokazy mody, udowadniając swoją uniwersalność, klasykę i świeżość.

Biały kolor w Twojej garderobie

Biały kolor idealnie sprawdzi się w klasycznych i eleganckich stylizacjach. Biały kolor możesz wykorzystać również w tych bardziej ekstrawaganckich zimowych stylizacjach.

Biały kolor pasuje do wszystkiego

Biały kolor jest niesamowicie kontrastowy. Idealnie sprawdzi się w duecie, w zasadzie z każdym kolorem. Tej zimy polecamy, abyś łączyła go z szarościami, srebrem oraz czernią. Hitem tegorocznej zimy jest biały total look. Zimowe stylizacje całe w białym odcieniu rozświetlą twoją twarz i odejmą Ci lat.

srebrne dodatki banner

Jeśli boisz się białego koloru zimą to postaw tylko na dodatki w tym kolorze. Biały komplet – czapka i szalik sprawdzi się idealnie do każdej kurtki czy płaszcza. Możesz również postawić na wiecznie modną i elegancką białą koszulę. W chłodniejsze dni możesz połączyć białą koszulę z żakietem lub swetrem.