Wiosenno-letnia kolekcja damskich dżinsów Wrangler obfituje w innowacje i nowe doznania.

Denim Spa

Wrangler wprowadza niezwykłą innowację dla kobiet: Denim Spa Therapy For Legs. To dżinsy, które podczas noszenia nawilżają skórę nóg. Najpopularniejsze kroje Molly (wąskie) oraz Courtney i Corynn (rurki) są teraz dostępne w trzech wyjątkowo miękkich, leczniczych wykończeniach: „Aloe Vera” i „Olive Extract” działają kojąco na skórę, a „Smooth Legs” wspomaga krążenie, redukuje cellulit i nawilża skórę.

Co to jest Denim Spa?

Damskie dżinsy nasączone kremami nawilżającymi i naturalnymi kosmetykami.

Linia obejmuje trzy warianty:

  • „Smooth Legs” – działanie nawilżające i antycellulitowe
  • „Olive Extract” – krem nawilżający o orzeźwiającym i kobiecym zapachu
  • „Aloe Vera” – substancje nawilżające o delikatnym zapachu aloesu

Denim Spa to ważna innowacja dla kobiet. Polega na nasączeniu dżinsów naturalnymi kosmetykami, które nawilżają skórę nóg w czasie noszenia spodni. Dwie trzecie kobiet, które testowały dżinsy o formule identycznej do „Smooth Legs” stwierdziło, że po czterech tygodniach noszenia stan skóry ich nóg poprawił się zarówno wizualnie, jak i w dotyku. Bawełna wchłania nadmiar wilgoci; Denim Spa chroni skórę przed utratą wody.

Każda z trzech wersji Denim Spa – Smooth Legs, Olive Extract i Aloe Vera – to terapie zamknięte w mikrokapsułkach. Składniki kosmetyków uwalniane są pod wpływem tarcia zachodzącego w czasie noszenia dżinsów.

Trzy warianty spodni różnią się także kolorystycznie: Smooth Legs to ciemne, satynowe indygo, Olive Extract to średni odcień niebieskiego, a Aloe Vera to jasny, letni błękit. Dżinsy Denim Spa uwodzą nie tylko zmysły wzroku i dotyku, lecz także powonienia, gdyż w wersji Olive Extract i Aloe Vera odznaczają się delikatnym zapachem. Pełny efekt terapeutyczny dżinsów Denim Spa utrzymuje się do 6.–8. prania.

Innowacja Wrangler Denim Spa występuje w krojach Molly (slim), Courtney (low-skinny) i Corynn (regular-skinny).