Projektowanie sukni ślubnych to zajęcie wyjątkowe. Kreacje ślubne bowiem to więcej niż strój – to wspomnienia na resztę życia… Kolekcja Desirer 2015, prosto spod ręki Sylwii Kopczyńskiej to gwarancja niezapomnianego ślubu i wyjątkowych wrażeń!

Desirer 2015 – suknie na wyjątkowy dzień

Najnowsza kolekcja Sylwii Kopczyńskiej to połączenie prostoty, subtelnej zmysłowości i nowoczesności, charakterystycznych dla Atelier Desirer wartości. 40 sukien ślubnych w rozmaitych fasonach i w niebanalnej stylistyce – od prostych modeli po bardzo ekstrawaganckie i niepowtarzalne. Każda propozycja łączy w sobie delikatność i kobiecą zmysłowość z współczesnymi trendami.

Jak podkreśla Sylwia Kopczyńska, każda suknia może być dowolnie modyfikowana na życzenie klientki. Celem kolekcji Desirer jest zapewnienie szerokiego wachlarza stylizacji bazowych, które później wspólnie z projektantką można dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań.

Romantyczny styl, efektowne modne i nowoczesne wzory, najwyższa jakość tkanin i zmysł projektantki – tworzą jednolitą genialną całość kolekcji Desirer 2015. Suknie mają też ciekawe, nieprzypadkowe nazwy inspirowane Szkocją, Irlandią czy kulturą Celtycką.

sylwia kopczynska miniZobacz zdjęcia kolekcji Desirer 2015 na Facebook.com

Kim jest Sylwia Kopczyńska?

Sylwia Kopczyńska w 2007 roku założyła autorskie Atelier Sukien ślubnych Desirer po tym, jak zaprojektowała… suknię ślubną na własny ślub! Każda z proponowanych kreacji ma w sobie cząstkę projektantki – stąd łatwo zachwycić się dopracowanymi projektami, łączącymi klasyczne formy z niebanalnym podejściem i wyszukanymi materiałami.

Sam proces twórczy opiera się na swobodnym przepływie myśli – Sylwia nie narzuca sobie żadnych ram dotyczących kolekcji, mając na uwadze wyłącznie to, by klientka czuła się dobrze i wyglądała pięknie. Dlatego na każdym takim projekcie tworzone są jego wariacje.

Ulubionym sposobem pracy jest praca bezpośrednio z klientką, dzięki czemu końcowy projekt jest indywidualny i doskonale dopasowany do potrzeb i oczekiwań Panny Młodej.