Teoretycznie jesteś w szczęśliwym związku. Przysięgałaś przed ołtarzem miłość, wierność i co się nagle stało. Sama nie wiesz jak doszło do zdrady. Chwila słabości, zapomnienia? Zdradzony facet jest wściekły na wszystkich i na wszystko. Nie zastanawia się dlaczego do tego wszystkiego doszło. Dla niego jedno jest pewne – poznałaś „gogusia”, szepnął Ci kilka miłych słówek i poszłaś z nim do łóżka. I się zaczyna… Ale co było powodem zdrady?

Zemsta

My kobiety jesteśmy mściwe. Być może taka nasza natura. A zdradzona kobieta to po prostu połączenia demona z jadowitą żmiją. Kobieta, która dowie się, że została zdradzona zaczyna snuć plan zemsty. Oczywiście nic nie ulży jej cierpieniu, ale zemsta słodką bywa. A w takich sytuacjach może na swojej drodze spotkać kogoś miłego całkiem przypadkiem.

Kobieta nie czuje się doceniana

Mamy na głowie pracę, cały dom, wychowanie dzieci i męża, który nie wie gdzie są jego skarpetki. Mąż siedzi na kanapie przed telewizorem, ogląda kolejny mecz i nie zwraca uwagi na swoją żonę. A my lubimy być doceniane we wszystkim co robimy. Jak jest nam bardzo źle możemy zacząć szukać pocieszenia. A wystarczy jak mężczyzna chociaż raz na jakiś czas ugotuje obiad, powiesi pranie, zajmie się dziećmi…

Seks i fantazja

Podobno tylko mężczyźni nie lubią nudy w sypialni… Niestety muszą zmienić zdanie i to szybko. Kobiety też mają swoje potrzeby i wizje. Nie żyjemy w czasach, kiedy kobieta nie miała nic do powiedzenia i to w każdej kwestii, nawet w tej intymnej. My wiemy co nam sprawia przyjemność podczas igraszek w sypialni. Brak zrozumienia w tej kwestii może doprowadzić do poszukiwań kogoś, kto nam to wszystko da.

Uwielbienie

Kobieta, która w łóżku jak i poza nim będzie czuć się seksowna, uwielbiana, będzie dla swojego mężczyzny boginią – nie będzie szukała wielbiciela. Jeżeli jest odwrotnie kobieta prędzej czy później zacznie go szukać. Nie musi iść z nim od razu do łóżka, ale jakieś spotkanie na kawę itp. może mieć miejsce.

Intymność

Na to czy mamy naszą intymność nie zawsze możemy mieć wpływ. Jeżeli kobieta ma gromadkę dzieci, na głowie cały dom i jeszcze niezbyt fajną pracę, to nachodzi ją myśl, żeby to wszystko rzucić i wyjechać gdzieś daleko. Przytłamszona obowiązkami, brakiem czasu dla siebie, brakiem pomocy ze strony męża może zacząć szukać pocieszenia w ramionach innego mężczyzny. A czasami wystarczy, że partner zorganizuje jakiś wypad tylko we dwoje…

Kobieta samotna w związku

Nie jesteśmy stworzone do życia w samotności, a już tym bardziej będąc w związku. Jeśli w związku nie ma rozmów (a są nieustanne kłótnie), brakuje wsparcia, zrozumienia, zainteresowania partnerem – to pierwszy sygnał kryzysu między dwojgiem ludzi. Tak długo nie da się wytrzymać. Kobieta zaczyna analizować swój związek. Jeżeli nie znajdzie porozumienia z mężem zacznie szukać go u kogoś innego.

Czego kobieta oczekuje od kochanka?

Kobiety na kochanków wybierają mężczyzn, którzy je rozumieją, rozmawiają z nimi na różne tematy. Jest to mężczyzna, który prawi czułe słówka, komplementy, których nie słyszy od swojego partnera. Kochanek ma obdarzyć kobietę miłością i opieką, a ona ma się czuć przy nim szczęśliwa – chociaż przez chwilę.

Nasi panowie muszą wiedzieć, że my kobiety nie zdradzamy tak od razu. Minie sporo czasu zanim wpadniemy w ramiona innego mężczyzny i na pewno nie robimy tego pod wpływem impulsu tak, jak to bywa u mężczyzn. Seks dla kobiety jest czymś ważnym, intymnym, kobieta w ten sposób oddaje całą siebie. Zwykle poprzez seks nawiązuje relację emocjonalną z mężczyzną.

Warto więc dbać o wzajemne dobre relacje w związku, dbać o potrzeby partnera aby łączące was uczucie nie wygasło. Dbajcie o to, żeby jak najwięcej czasu spędzać razem.