Laser diodowy 808 jest polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom w różnym przedziale wiekowym. Urządzenie to charakteryzuje się przede wszystkim dużą innowacyjnością, dzięki czemu jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych partii naszego ciała.

Laser diodowy 808 wykorzystuje wiązkę lasera, która zostaje selektywnie pochłaniana przez melaninę znajdującą się w naszej skórze. Przeprowadzanie zabiegu usuwania owłosienia przy pomocy tego urządzenia jest również niezwykle bezpieczne dla naszego zdrowia, ponieważ fala wiązki światła jest w taki sposób dobierana, aby nic złego nam się nie stało.

Trzeba jednak pamiętać, żeby odstępy między poszczególnymi seriami zabiegu nie były krótsze niż trzy tygodnie. Jest to niezbędne w celu uzyskania w pełni satysfakcjonujących efektów, ponieważ jak powszechnie wiadomo, włoski na naszej skórze są w różnych fazach wzrostu. I nie wszystkie z nich da się w tym samym momencie usunąć równomiernie.

Czy przeprowadzanie zabiegu laserem diodowym 808 jest bolesne?

Zabieg, który jest przeprowadzany przy pomocy lasera diodowego 808 nie jest bolesny. Wpływa na to zastosowanie znieczulenia miejscowego, dzięki któremu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Zabieg trwa około dwudziestu minut. Aczkolwiek zależy to w głównej mierze od stopnia owłosienia, jak również od partii naszego ciała, w której zostaje zastosowany laser. W tym czasie pacjent ma możliwość zrelaksowania się.

O czym warto pamiętać po przeprowadzeniu zabiegu?

Po przeprowadzeniu zabiegu warto pamiętać przede wszystkim o tym, aby w odpowiedni sposób nawilżać naszą skórę. Oprócz tego przez około trzy tygodnie nie należy wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, nie należy także korzystać z basenu, sauny oraz solarium. Warto także unikać w tym czasie spożywania dużych ilości alkoholu.

Jakie są przeciwwskazania odnośnie zastosowania lasera diodowego 808?

Przeciwwskazaniami odnośnie zastosowania lasera diodowego 808 są takie aspekty jak: czas karmienia piersią, okres trwania ciąży, infekcje wirusowe, infekcje bakteryjne, infekcje grzybicze, stany zapalne skóry, wysokie nadciśnienie, stosowanie niektórych leków, choroby nowotworowe, jak również obniżony system autoimmunologiczny i choroby serca.

Jakie są główne zalety wynikające ze zastosowania takiego urządzenia?

Z zastosowania takiego urządzenia płynie wiele wymiernych zalet. Do jednych z nich można zaliczyć takie kwestie jak: duża doza bezpieczeństwa, komfort pacjenta podczas przeprowadzania zabiegu, duża efektywność zabiegu, krótki czas trwania zabiegu, jak również małe ryzyko pojawienia się jakichkolwiek skutków ubocznych.

W niektórych przypadkach mogą pojawić się jedynie delikatne zaczerwienia na naszej skórze. Aczkolwiek tym nie należy się martwić, ponieważ zjawisko takie powinno z naszej skóry zniknąć jeszcze tego samego dnia, po upływie około trzech godzin.

Należy również dodać przede wszystkim to, że urządzenie to w sposób skuteczny jest w stanie zniszczyć wszystkie elementy naszego włosa, także jeżeli chodzi o jego brodawkę. Zabiegi wykonywane przy pomocy tego urządzenia z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, gdyż rezultaty są bardzo satysfakcjonujące.

Dobry Laser diodowy 808 - najważniejsze informacje

Podsumowanie

Laser diodowy 808 to urządzenie, które z całą pewnością przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym pacjentom. Laser diodowy 808 wykorzystuje wiązkę lasera, która zostaje selektywnie pochłaniana przez melaninę znajdującą się w naszej skórze.

Przeprowadzanie zabiegu usuwania owłosienia przy pomocy tego urządzenia jest również bardzo bezpieczne. Zabieg, który jest przeprowadzany przy pomocy lasera diodowego 808 nie jest bolesny. Wpływa na to zastosowanie znieczulenia miejscowego, dzięki któremu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Przeciwwskazaniami odnośnie zastosowania lasera diodowego 808 są takie aspekty jak: czas karmienia piersią, okres trwania ciąży, infekcje wirusowe, infekcje bakteryjne, infekcje grzybicze, stany zapalne skóry, wysokie nadciśnienie, stosowanie niektórych leków, choroby nowotworowe, jak również obniżony system autoimmunologiczny i choroby serca. Z zastosowania takiego urządzenia płynie wiele wymiernych zalet.

Do jednych z nich można zaliczyć takie kwestie jak: duża doza bezpieczeństwa, komfort pacjenta podczas przeprowadzania zabiegu, duża efektywność zabiegu, krótki czas trwania zabiegu, jak również małe ryzyko pojawienia się jakichkolwiek skutków ubocznych.

W niektórych przypadkach mogą pojawić się jedynie delikatne zaczerwienia na naszej skórze. Aczkolwiek tym nie należy się martwić, ponieważ zjawisko takie powinno z naszej skóry zniknąć jeszcze tego samego dnia, po upływie około trzech godzin.