Połączenie stonowanej szarości z energetyczną czerwienią to znak firmowy kolekcji Makalu AW 2014/15. Duet, choć pojawia się w rozmaitych wariantach i proporcjach, stanowi doskonałą podstawę do rozmaitych stylizacji.

Suknie i sukienki

Najnowsza kolekcja Makalu to przede wszystkim pełne elegancji i wdzięku sukienki. Nienagannie skrojone, zgodne z najnowszymi trendami – takie, jakich pragnie każda z nas. Jednak nie są to wyłącznie sukienki na codzienne wyjścia. W linii wieczorowej pojawiły się kreacje na największe bale i wystawne przyjęcia.

Street casual…

Niemałą część kolekcji Makalu AW 2014/15 stanowią stroje casualowe, inspirowane modą ulicy. Te kreacje łączą typowy street casual z rockowymi elementami. Tę stylistykę podkreślają dodatkowo graficzne printy, zdobiące tuniki i bluzki.

… i wygodny oversize

Oversize jest z nami już od kilku sezonów. Projektanci Makalu nie odwracają się od tego trendu – wręcz przeciwnie, podkreślają wygodę fasonu oversize, podając klientom kreacje uszyte z miękki, wygodnych dzianin. Niezwykle wygodne i komfortowe, a przy tym kobiece i przytulne dzięki zastosowaniu strukturalnych tkanin – na jesień zatop się w ubraniach Makalu!

Siła kontrastu

Kolekcja Makalu AW 2014/15 łączy w sobie wiele kontrastów i wyrazistych akcentów. Od mocnych geometrycznych deseni i printów w kontrastujących kolorach, po niebanalne, strukturalne tkaniny z wabiącym oko połyskiem pobudzają do życia wśród otulonego jesiennym chłodem miasta…

Sklep on-line: www.sklep.makalu.com.pl