Jeśli Twój partner jest motocyklistą, doskonale wiesz, że to dla niego o wiele więcej niż środek lokomocji. Z okazji dnia chłopaka zafunduj swojemu mężczyźnie prezent, którym będzie mógł pielęgnować swoją miłość do maszyn!

Kosmetyki dla jednośladów

Jak piszą specjaliści ze strony www.prezentmotocyklowy.pl, najbezpieczniejszym prezentem dla zapalonego motocyklisty jest zestaw kosmetyków do pielęgnacji maszyny. Wyselekcjonowali oni specjalny zestaw pozwalający na uporanie się z wszelkimi codziennymi problemami w użytkowaniu motocykla.

I tak Twój ukochany znajdzie tam preparat do usuwania rys z lakieru (co akurat może się przydać również na samochodzie, jeśli zdarzyła się drobna wpadka na zatłoczonym parkingu), wosk w sprayu, środek do smarowania łańcucha, a nawet płyn do odświeżania wnętrza kasku! Produkty wyłącznie jednej marki, w eleganckich opakowaniach, całość dodatkowo zamknięta w gustownym pudełku – prezent szybki i z pewnością użyteczny!

Akcesoria motocyklowe

Wizyta w dowolnym internetowym sklepie z akcesoriami do motocykli może podsunąć milion pomysłów na prezent dla maniaka motocyklowego. Jednak uważaj! O ile nie wiesz, o jakim modelu kasku marzy Twój ukochany, albo jakie manetki sobie upatrzył, ogranicz się do portfela, koszulki czy bonu prezentowego.

Dobrej jakości kask kosztuje setki złotych, wybór marek i modeli jest ogromny – a wybór złego rozmiaru czy modelu niespełniającego norm bezpieczeństwa będzie stwarzał realne zagrożenie dla zdrowia i życia (pół biedy, jeśli partner Ci o tym powie i taki kask oddacie…). Podobnie ma się sprawa z ochraniaczami i innymi akcesoriami wpływającymi bezpośrednio na bezpieczeństwo: wybranie dobrego modelu zostaw swojemu partnerowi i jego wiedzy w tym temacie.

Gadżety zawsze w modzie

Kubek (koniecznie z logo marki motocykla, który Twój mężczyzna posiada), koszulka z nadrukiem czy mały model motocykla, który będzie można postawić na biurku, by przypominał o drugiej miłości partnera – to gadżety, które z pewnością spodobają się Twojemu lubemu, i na pewno się przydadzą. Podobnie ma się sprawa z wszelkiego typu brelokami, smyczami i futerałami na telefon. O ile gadżet pasuje do marki motocykla (to bardzo ważne!), będzie się podobał.

Coś niezapomnianego

Ostatnia grupa prezentów na dzień chłopaka, jaką mogłabyś się zainteresować mając partnera-motocyklistę, to modne w ostatnich latach vouchery prezentowe na wydarzenia. Możesz tu wybrać przejażdżkę różnymi modelami motocykli (tak na drodze jak i na torze), czy nagranie pamiątkowego filmu/sesji zdjęciowej z udziałem partnera i jego motocykla. Wybór należy do Ciebie!