Złota biżuteria będzie silnym trendem na jesień/zimę 2013.

Niewątpliwie światowe gwiazdy takie jak Rihanna czy Katie Holms w bardzo dużej mierze przyczyniły się do powrotu biżuterii w tym kolorze, nie tylko na czerwony dywan, ale również do codziennych stylizacji.

Projektanci chętnie wybierają ten kolor, aby wzbogacić swoje kreacje. Kobiety zaś chętnie po niego sięgają, gdyż pasuje do każdego typu karnacji. Całkiem niedawno złota biżuteria w dużej mierze kojarzona była z naszymi sąsiadami ze wschodniej granicy. Jak co roku o tej porze czujemy zbliżającą się jesień, a w tym sezonie mamy triumfalny powrót złotej biżuterii.

Większości z nas złoto kojarzy się z naturalnym kolorem żółtym. Złotą biżuterię możemy spotkać także w kolorze białym, czerwonym czy nawet czarnym. Wszystko zależy od tego, z jakim metalem i w jakich proporcjach zostanie ono połączone. Dlatego idealnie możemy je dopasować do typu naszej urody.

W sezonie jesień/zima 2013 złota biżuteria to obowiązkowy dodatek nie tylko dla blogerek modowych, ale również dla każdej z nas. Bransoletki, kolczyki, łańcuchy, zegarki czy chockery w złotym kolorze przykuwają wzrok i powodują, że czujemy się wyjątkowe.

Delikatne złote kolczyki i cieniutka złota bransoletka? Złoto w nadmiarze wygląda tandetnie i traci swój urok? Nie, nie nie w tym sezonie! W tym sezonie nasze kreacje warto wzbogacić ciężką złotą biżuterią.

Gorączka złota dopadła cały modowy świat. Niech zawita również w Twoich stylizacjach. Niech będzie na bogato.