Niespełna pół roku po debiucie pod swoim nazwiskiem, Natasha Dziewit wypuszcza nową kolekcję pod enigmatycznym tytułem: O CZYM SZUMIĄ WIERZBY…

O CZYM SZUMIĄ WIERZBY to mini-kolekcja, na którą składają się ubrania kobiece, sensualne, malownicze a przy tym komfortowe i perfekcyjne pod względem wykonania i doboru luksusowych tkanin. Jak zwykle u Dziewit, nie brak tu też pewnych niedopowiedzeń, zabaw formą czy wręcz dekonstrukcyjnej gry z fasonem. 

Sama projektantka tak mówi o tej kolekcji: „To hołd dla klasyki, prostoty formy i barwy, przyprawiona nutą szlachetnej surowości. Tworząc ją, sięgałam po różne motywy międzykulturowe: czerpałam z Dzikiego Zachodu, ze społeczności Amiszów, z kultur afrykańskich i wschodnich. Chodziło o to, by powstały ubrania zmysłowe, ale przede wszystkim wygodne i swobodne!”

img

O CZYM SZUMIĄ WIERZBY składa się z 12 elementów, doskonałych na urlop na tropikalnej plaży i na lato w miejskiej dżungli. Ale nie tylko – każda kolekcja Natashy jest uniwersalna, z odpowiednimi dodatkami sprawdzi się latem, jesienią a nawet zimą!