Everyday Magic.

Every day is full of rhythm. Every day is full of magic.

Every day is full of secret powers.

Kampania

Premierą kampanii Everyday Magic marka PARFOIS rozpoczyna odliczanie do najbardziej magicznych dni w roku.Światła miasta to idealna sceneria dla poszukiwań odpowiedniego prezentu.

CHRISTMAS 19 PARFOIS Look 05 197 2 Final
EVERYDAY MAGIC — Nowa kampania marki PARFOIS 1

Kampania, której bohaterką jest modelka Anna Tihonchuk, podaje motyw przewodni na bieżący sezon: wsłuchanie się w zaraźliwy rytm miasta i udanie na nowo w podróż złożoną z wyjątkowych chwil. Every day is full of magic.

Kolekcja

Warstwy złożone z tkanin o różnych fakturach, takich jak wełna, jedwab i filc, pomagają stworzyć stylizacje niepoddające się interpretacji za pierwszym spojrzeniem. Wygoda i obfitość efektów igrają ze sobą niczym dwie przeciwne strony tej samej monety. Wełnianym swetrom towarzyszą długie kolczyki z cyrkoniami, jedwabnym spódnicom kalosze, a glany puszczają oko do portfeli pokrytych futerkiem. To moda w najczystszej formie: sposób na wyrażanie swojej osobowości. I zabawa. 

CHRISTMAS 19 PARFOIS Look 03 250 Final
EVERYDAY MAGIC — Nowa kampania marki PARFOIS 2

Elementy, które składają się na każdą zimową garderobę — swetry, kardigany, płaszcze i szale — wyskakują z kapelusza razem z dodatkami wołającymi „impreza!”, takimi jak sandały ozdobione brokatem i torebki do ręki, tworząc nowy wymiar stylu. W tym sezonie codzienność wypełnimy magią. 

CHRISTMAS 19 PARFOIS Look 06 532 Final
EVERYDAY MAGIC — Nowa kampania marki PARFOIS 3

Kolekcja, która doskonale sprawdzi się jako przewodnik pełen inspirujących pomysłów na prezenty, którymi można obdarować najbliższych w tym sezonie!

Twórcy

Modelka: @AnnaTihonchuk

Zdjęcia: @RodrigoCarmuega

MUAH: @Bemiranda_skywalkher

Wideo: @JoãoLeJoy