Jego opracowanie zajęło 3 lata i jest efektem szczegółowych badań prowadzonych przez zespół specjalistów. Do jego stworzenia wykorzystano najnowsze technologie i najlepsze materiały. To produkt idealny, który chroni zdrowie twoich piersi oraz dba o ich piękno. Bez względu na to, jaki sport uprawiasz, po prostu musisz go mieć. O czym mowa? O sportowym staniku Feel Beautiful marki Domyos – dostępnym tylko w Decathlonie!

fot. materialy prasowe decathlon 2Uprawiając sport, najczęściej nie zastanawiamy się nad tym, jaką bieliznę powinnyśmy mieć na sobie. Większość kobiet używa do tego zwykłych biustonoszy, które powodują odkształcanie i opuszczanie się biustu. A okazuje się, że sportowa bielizna nie tylko podnosi komfort naszych wysiłków, ale również wpływa na wygląd i zdrowie piersi. Dlatego, czy jeździsz na rowerze, rolkach, biegasz, czy chodzisz na fitness, powinnaś używać sportowego stanika, który zapewni ci bezpieczeństwo i wygodę podczas ćwiczeń.

Ale to nie wszystko. Produkt Domyos nie jest zwykłym sportowym stanikiem, który spłaszcza i ściska biust. Jest to innowacyjny produkt najnowszej generacji, wykonany z jednego kawałka materiału i posiadający elastyczne miseczki, które zapewniają naturalny ruch piersi. Dzięki temu podczas ćwiczeń wzmacniasz mięśnie podtrzymujące biust, a twoje piersi stają się elastyczniejsze i jędrne. Dodatkowo brak fiszbin i bezszwowa konstrukcja zapewniają ci swobodę ruchów i maksymalną wygodę, a sztywna taśma na górze biustonosza znacznie ogranicza wstrząsy podczas uprawiania sportu.

Kolekcja Feel Beautiful marki Domyos obejmuje duży wybór biustonoszy, w różnych kolorach i szerokiej rozmiarówce oraz dodatkowych wymiennych ramiączek z możliwością regulacji i ułożenia w dwojaki sposób: prosto i na krzyż. W ofercie znajdują się również majtki Domyos o różnych krojach: bokserki, standardowe figi oraz stringi. Bielizna Feel Beautiful wchłania i odprowadza wilgoć na zewnątrz, jest bezszwowa i niewidoczna pod ubraniem. To wygoda, bezpieczeństwo i estetyka w jednym, czyli marzenie każdej z nas.