Jeśli przeraża Cię widmo nadchodzącego lata, a Twoja forma pozostawia wiele do życzenia to wypróbuj najnowszej generacji suplement Forskolin Summer, dzięki czemu skutecznie, a przede wszystkim SZYBKO i BEZPIECZNIE stracisz na wadze bez ćwiczeń i siłowni. Zapoznaj się ze składem naszego suplementu i uwierz w naturalną siłę zawartych w nim składników!

Forskolin Summer – skład

  • Ekstrat z pokrzywy indyjskiej swoje właściwości zawdzięcza substancji o nazwie forskolina, która nasila rozkład tłuszczu w tkance tłuszczowej, dzięki czemu jest pomocna w walce z nadwagą i otyłością.
  • Glukomannan to naturalne włókno otrzymywane z korzenia rośliny Amorphophallus konjac – polska nazwa Dziwidło, które pomaga w pozbyciu nadprogramowych kilogramów i zwiększa efekty odchudzania. Udowodniono, iż glukomannan ułatwia utratę wagę u otyłych wywołując uczucie sytości, ponieważ wiąże wodę.
  • Zielona kawa jest zwykłą kawą, jednak nie poddaną procesowi palenia. W swoim składzie ma około 250 różnych związków chemicznych, a jednym z najważniejszych jest kwas chlorogenow i wysoka zawartość kofeiny. Obniżają one poziom wchłaniania cukru z przewodu pokarmowego, w ten sposób wymagają od organizmu, aby pobierał on energię z tkanki tłuszczowej.
  • Garcinia cambogia to roślina, która w swojej zawartości ma bardzo ważny składnik jakim jest kwas hydroksycytrynowy odpowiedzialny za hamowanie apetytu, przyspieszanie spalania tłuszczów i obniżenia cholesterolu
  • Yacon root extract to roślina, która zawiera prebiotyki, czyli dobrą florę bakteryjną, która pomaga zmniejszyć stan zapalny oraz poprawić metabolizm.

Cena

Cena naszego suplementu wynosi jedynie 160 zł za opakowanie 30 kapsułek, a dodatkowo natychmiastową przesyłkę otrzymasz od nas w prezencie – www.forskolinsummer.pl

Dawkowanie

Wystarczy stosować jedynie 1 kapsułkę dziennie by już po kilku dniach cieszyć się piękniejszą sylwetką. Ty decydujesz o porze jej stosowania !

Opinie

Mikołaj lat 39. Efekty: po 20 dniach

„Nie tylko Panie pragną osiągnąć szczupłą sylwetkę na lato. Ja po stosowaniu Forskolin Summer zgubiłem 4 kilogramy w niecałe 3 tygodnie.”

Ewelina lat 20. Efekty: po 2 tygodniach

„Udało się ! Bez diet i ćwiczeń, tylko dzięki Forskolin Summer zrzuciłam 4 kilogramy w 2 tygodnie!”