Każda firma produkująca młodzieżową odzież szuka najlepszego sposobu, który pozwoli jej wyróżnić się na tle konkurencji. Nie ma nic dziwnego w tym, że często sięgają po naprawdę niekonwencjonalne produkty, które mogą okazać się zaskakujące, nawet dla osób, które stale śledzą zmiany na rynku mody. Jednym z doskonałych przykładem, są koszulki lub bluzy z długim rękawem wyprodukowane w technologii full print.

Co to jest i na czym to polega? Tego dowiecie się z dalszej części materiału. Konstrukcja odzieży nie ma przed nami tajemnic, a dzięki wiedzy, którą możemy Wam przekazać, sami będziecie mogli stworzyć wyjątkowo interesujący produkt.

Co to jest full print?

Jest to całościowy nadruk na produktach odzieżowych. Full print pozwala stworzyć bardzo niespotykane wzór, a stworzenie dobrze wyglądającego produkty, jest naprawdę trudne. Nic dziwnego, że niewielka ilość firm, decyduje się na taką technologię, gdyż bywa ona kosztowna – nawet przy zamówieniach o dużym nakładzie. Warto jednak eksperymentować i szukać nowych, ciekawych sposobów na ubarwienie swojej garderoby. Prawdopodobnie taki wzór spodoba się również innym potencjalnym klientom.

Czy jest to wytrzymała technologia?

Wszystko zależy od technologii, która wykorzystywana jest przez konkretnych specjalistów. Jeśli korzystają oni z zaawansowanych technologicznie maszyn i posiadają doświadczenie w produkcji tego typu odzieży, można liczyć na bardzo wytrzymały i satysfakcjonujący druk, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Full print oczywiście może okazać się nieco szybciej spieralny, niż przykładowo sitodruk, dlatego koniecznie należy zwrócić uwagę, na temperaturę prania i wszystkie kroki w instrukcji pielęgnacji.

Jak samodzielnie stworzyć koszulkę lub bluzę full print?

To naprawdę nic skomplikowanego. Na rynku można znaleźć masę firm i profesjonalnych drukarni, które posiadają odpowiednie narzędzia, pozwalające stworzyć dowolny wzór. Co ciekawe, innowacyjna technologia nie tylko udostępnia nam możliwość całościowego nadruku full print, ale również zamówienia jednostkowe. Oznacza to, że nie musicie zamawiać dużych nakładów, które są bardzo kosztowne. Bez problemu możecie zamówić sztukę tylko i wyłącznie dla siebie lub dla swoich bliskich, nie martwiąc się o bardzo wysokie koszta produkcji. Automatycznie taka propozycja staje się bardzo ciekawym sposobem na nietypowy prezent, ponieważ możecie nadrukować na koszulce zdjęcie swojego przyjaciela i wręczyć mu w prezencie. Gwarantujemy, że będzie on zaskoczony, a na imprezie, poprawi ona każdemu humor.