W życiu każdej z nas jest tak wiele spontanicznych chwil, które czynią nasze życie piękniejszym! Przyjaciółka namawia Cię na wspólne wyjście na basen zaraz po pracy? Twój chłopak porywa na nieplanowaną wcześniej randkę do jednej z najbardziej gorących restauracji w mieście, a znajomi zabierają na szalony wypad za miasto? Brzmi fantastycznie, prawda? Tylko, czy Twoje nogi są na to gotowe? I nagle okazuje się, że rezygnujesz ze spontanicznych przyjemności, bo nie czujesz się wystarczająco komfortowo. Marka Gillette Venus pomyślała o kobietach będących w ciągłym ruchu, takich jak Ty i stworzyła pierwszą kompaktową maszynkę Venus Snap, którą bez problemu możesz mieć zawsze pod ręką, bez względu na czas i miejsce w którym jesteś!

bo życie dzieje się w jednej chwili, bądź gotowa w mgnieniu oka

W ciągu dnia jesteśmy nieustannie zabiegane. Od rana mamy tyle rzeczy do zrobienia i w planach tyle interesujących miejsc, które chciałybyśmy odwiedzić, chociaż nasz kalendarz spotkań pęka już w szwach! Na dodatek Twoja koleżanka proponuje Ci zaraz po pracy spontaniczny wypad na siłownię. Bez zastanowienia wyjmujesz więc spod biurka swoją sportową torbę i już jesteś gotowa, by biec na ulubiony trening!

Ale ups… W szatni przebierając się w treningowe szorty dostrzegłaś, że Twoje nogi nie są w pełni przygotowane… Spokojnie, już nie musisz rezygnować ze swojej przyjemności! Przecież, trzy dni temu włożyłaś do torby Venus Snap – pierwszą kompaktową maszynkę od Gillette Venus! Wystarczy szybki prysznic abyś mogła cieszyć się pięknymi i gładkimi nogami, nie rezygnując z treningu. Wyposażona w 5 ostrzy, kompaktowa maszynka Gillette Venus Snap gwarantuje super-dokładne golenie, jak maszynka w normalnym rozmiarze. Dlatego bądź spontaniczna i czuj się swobodnie bez względu na sytuację i miejsce w którym jesteś.

Nowa miniaturowa maszynka, możesz mieć zawsze pod ręką. W pracy – w szafce w biurku, w torebce, w torbie na siłownię, w schowku w samochodzie. Bo nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiała zaprezentować światu swoje piękne i lśniące nogi.

O Gillette Venus Snap

Gillette Venus Snap to pierwsza kompaktowa maszynka do golenia dla kobiet, która dzięki swoim wymiarom z łatwością mieści się w damskiej torebce, torbie podróżnej, czy też torbie na siłownię. Jej 5 ostrzy i aktywowane pod wpływem wody paski nawilżające to po prostu idealne rozwiązanie dla jeszcze bardziej gładkiego i dokładnego golenia. Mini uchwyt, idealnie dopasowany do palca i kciuka, zapewnia wygodę podczas golenia, a oddychające kompaktowe etui umożliwia łatwe przechowywanie.

Bo życie dzieje się w jednej chwili – bądź zawsze gotowa w mgnieniu oka!