Każda kobieta wie, że funkcjonalna torebka jest nieodzowna na każdą okazję. Pojemna, praktyczna torba jest gwarancją tego, że  bez względu na to dokąd wychodzimy, wszystkie niezbędne przedmioty znajdą swoje miejsce.

Folkowy styl dla dziewczynki i kobiety w każdym wieku

Jeśli nie możesz znaleźć torby, która wydaje się wygodna i jednocześnie oryginalna, to polecamy zapoznanie się z kolekcją Goshico. Projekty tej firmy są inspirowane wycinakami łowickimi, kaszubskimi, grecką terakotą oraz perskimi mozaikami. Z pewnością jest, to ciekawa alternatywa dla oklepanych wzorów, które oferują nam sieciowe butiki z odzieżą. Torebki w folkowym stylu są uniwersalne, ponieważ pasują zarówno uczennicy, młodej studentce jak i dojrzałej bizneswoman.

Gwarancja jakości

Produkty firmy Goshico różnią się znacznie od toreb, które możemy znaleźć w każdym centrum handlowym. Niestety, modele produkowane na masową skalę rzadko charakteryzują się wysoką jakością. Produkty zaprojektowane przez Goshico są  wykonywane ręcznie z troską o każdy szczegół. Pracownicy firmy osobiście wycinają i zszywają wysokogatunkowe materiały. Wykonane perfekcyjnie hafty są gęste i wypukłe. Bez wątpienia takie projekty można nazwać unikatowym rękodziełem.

20198 57016 25555 109554 10086 27236

Podróżuj z torbami Goshico

Wśród produktów Goshico możemy odnaleźć pikowane, filcowe mini torby podróżne. Zaokrąglony kształt  i usztywnienie całego modelu sprawia, że torba jest wygodna i pojemna. Taki wzór można śmiało polecić osobom, które często odbywają podróże droga powietrzną. Kobietom zabieganym, które ciągle bywają w delegacjach z pewnością przypadną do gustu także torby w kształcie kuferków.

Oryginalne wzornictwo

Torby Goshico, to nie tylko ludowe motywy kwiatowe. Możemy odnaleźć również bardziej oryginalne modele z motywami zwierzęcymi. Hafty w kształcie koni, kotków, jelonków czy ptaków lubią zwłaszcza nastolatki. Projekty Goshico, to także  miękkie etui, które uchronią przed zniszczeniem telefon czy  i’pada.

28844 117869  10097 27269  16925 47011