Wakacje to czas szaleństw. Jeśli chcesz się wyróżnić na plaży, na mieście, na koncercie i w klubie – sięgnij po tymczasowe złote tatuaże Shiny Tattoo.

Nawet najpiękniejsza kreacja potrzebuje dodatków. Biżuteria, zegarek i okulary przeciwsłoneczne pasują do letnich stylizacji, ale o wiele praktyczniejszy będzie tymczasowy tatuaż zastępujący naszyjnik, bransoletkę i inne dodatki. W ofercie Shiny Tattoo znajdziesz wzory na wszystkie części ciała, i na każdą okazję!

Biżuteria inna niż wszystkie

Tymczasowe złote tatuaże to doskonałe rozwiązanie na imprezę. Złote i srebrne tatuaże doskonale się prezentują na opalonym ciele, i są idealnym uzupełnieniem stroju kąpielowego. Każdy zestaw tatuaży to kilkanaście wzorów, które można dowolnie łączyć i zestawiać ze sobą. By nałożyć tymczasowy tatuaż wystarczy przykleić odcięty z arkusza tatuaż i zwilżyć zimną wodą. Kilka chwil i gotowe – Twój własny Shine Tattoo jest gotowy, by zachwycać!

Kobieca i z charakterem

Wakacyjne festiwale to miejsca, gdzie króluje swoboda i niewymuszony styl. Sukienki w stylu boho, krótkie topy i szorty idealnie eksponują ciało pokryte metalicznymi tatuażami. Na uwielbianej przez gwiazdy imprezie muzycznej Coachella w USA wiele znanych aktorek i modelek pokazało, jak te błyszczące ozdoby potrafią przykuć uwagę. Trend szybko zaczął obiegać świat, i tak w tym sezonie w Polsce pojawiło się SHINE Tattoo…

shine tattoo wzor 3

Shine tattoo
Cena: 25-30 zł
Więcej informacji: www.facebook.com/shinetattoopl