Za nami druga edycja II Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich „Dni Urody i Spa” we Wrocławiu. Podczas weekendowej imprezy w dniach 20 – 21 kwietnia w Hali Stulecia nie zabrakło atrakcji dla odwiedzających: bogatej oferty wiodących marek, darmowych zabiegów, pokazów wizażu, stylizacji paznokci, specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, masażu, profesjonalnych wykładów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Ponad 100 firm zaangażowanych w targi w tym blisko 70 wystawców przedstawiło swoją ofertę w korzystnych targowych cenach! Ekspozycja targowa cieszyła się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów.

Części wystawienniczej i prezentacji nowości na stoiskach towarzyszyła cześć edukacyjna w postaci I Kongresu Makijażu oraz II Konferencji „Dni Urody i Spa”. Profesjonalne wykłady na wysokim poziomie, prowadzone w 3 salach wykładowych przez specjalistów związanych z branżą wizażu i stylizacji, jak również ekspertów zajmujących się coachingiem, psychologią i marketingiem, cieszyły się dużą frekwencją. Szczególną uwagę uczestników zwróciły wykłady: „Rewitalizacja skóry za pomocą peelingu ziołowego – alternatywa dla peelingów chemicznych” (Iwona Trzyna), „Komórki macierzyste – sekret regeneracji skóry” (Iwona Wójcik), „Podział i działanie fal radiowych oraz ich wykorzystanie w medycynie estetycznej” (Ewa Desowska). Profesjonaliści docenili też I Kongres Makijażu i wykład „Kamuflażowanie – najbardziej efektywny sposób upiększania skóry twarzy” (Jolanta Wagner) oraz „Modelowanie twarzy podkładami” (Ewa Filipecka). Cel – wkład w profesjonalizację szeroko rozumianej branży kosmetycznej, fryzjerskiej, spa i wellness- został osiągnięty.

Przez cały weekend odwiedzający mogli bezpłatnie zdiagnozować skórę i skorzystać z profesjonalnego doradztwa kosmetologicznego, analizy kolorystycznej, zrobić manicure biologiczny, makijaż. Eksperci przygotowali liczne pokazy: „Metamorfozy” mistrza świata Olafa Tabaczyńskiego, najnowszych trendów w stylizacji paznokci Pauliny Pastuszak, inteligentna pielęgnacja skóry, hinduski masaż głowy oraz Zumba Fitness. Przyznano też główną nagrodę w konkursie dla odwiedzających WEEKEND W SPA, Pałac Wojanów oraz drugą nagrodę SAMOCHÓD NA WEEKEND.