Wyprowadzanie psów za pieniądze jeszcze do niedawna traktowane było jako praca dodatkowa. Obecnie jednak zawód petsittera czy dog walkera to bardzo opłacalne zajęcie. Wielu rodziców czworonogów poszukuje też osób, które profesjonalnie zaopiekują się psem podczas ich wyjazdu, przedłużającej się zmiany w pracy czy choroby. Taka usługa to ogromna wygoda. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie szukać zaufanych opiekunów, którzy poradzą sobie z każdym pupilem.

Ile kosztuje wyprowadzanie psa?

Wyprowadzanie psów za pieniądze jeszcze do niedawna traktowane było jako praca dodatkowa. Obecnie jednak zawód petsittera czy dog walkera to bardzo opłacalne zajęcie. Wielu rodziców czworonogów poszukuje też osób, które profesjonalnie zaopiekują się psem podczas ich wyjazdu, przedłużającej się zmiany w pracy czy choroby. Taka usługa to ogromna wygoda. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie szukać zaufanych opiekunów, którzy poradzą sobie z każdym pupilem.

Szukam osoby do wyprowadzania psa

Wychodzenie z psem na spacer – praca, która jest marzeniem wielu miłośników czworonogów. Część osób rzeczywiście to realizuje, pracując np. jako petsitter. W internecie nie brak ogłoszeń psich rodziców, którzy muszą wyjechać, a nie mają z kim zostawić swojego pupila. Taka sytuacja jest bardzo stresująca, szczególnie jeśli z pomocą nie mogą przyjść bliscy. W XXI wieku na szczęście wszystkim się mogą zająć zawodowcy.

Jakie są zalety skorzystania z usług dog walkera czy petsittera? Osoby takie są gotowe podać pomocną dłoń psim rodzicom w każdej sytuacji. Często skorzystać z ich usług można nawet z godziny na godzinę, gdy np. dojdzie do niespodziewanej sytuacji. Spotkanie się przedłużyło lub grypa zaatakowała niespodziewanie? Samodzielne wyprowadzanie psów w takich sytuacjach może być niemożliwe, ale opiekun zjawi się błyskawicznie. Będzie odpowiednio przygotowany i wcześniej miał już kontakt z wieloma zwierzakami, więc potrafi z nimi postępować.

Ile kosztuje wyprowadzanie psa?

Spacer z psem – gdzie szukać pomocy?

Gdzie znaleźć osoby oferujące wyprowadzanie psów? Ogłoszenia pojawiają się w wielu miejscach w sieci, najlepiej jednak skorzystać z zaufanego serwisu. Takim jest Pethomer.com – największa platforma w Polsce, zrzeszająca opiekunów oraz psich rodziców. Jej zaletą jest to, że umożliwia odnalezienie petsittera w każdym większym mieście w kraju.

Pethomer weryfikuje wszystkich użytkowników, którzy zamieszczają w serwisie głoszenia. Dzięki temu psi rodzice mogą mieć pewność, że ich zwierzaki trafią w dobre i odpowiedzialne ręce. Z drugiej strony odpowiednią ochronę mają również opiekunowie, system bowiem chroni ich przed wszelkimi nadużyciami. Dzięki temu obie strony mogą  się skupić na tym, co najważniejsze – zapewnieniu szczęścia pupilowi.

Ile się płaci za wyprowadzanie psa?

Ile za godzinny spacer z psem? Na wycenę usług wpływa bardzo wiele kwestii, m.in.:

  • długość spaceru,
  • miasto,
  • wielkość psa,
  • termin,
  • dodatkowe oczekiwania psich rodziców.

Ile zażyczy sobie dog walkerZarobki za pojedynczy, godzinny spacer, mogą być bardzo zróżnicowane. W serwisie Pethomer każdy petsitter otwarcie informuje o swojej stawce. Zwykle są to ceny w granicach ok. 15-35 zł. Warto jednak skontaktować się z opiekunem i dopytać, jak długiego czasu aktywności dotyczy ta aktywność. Czasem wyprowadzanie wyjątkowo dużych ras, obarczone jest też dopłatą.