Styl, funkcjonalność oraz minimalizm to atrybuty naszej marki. IMPRESS ME powstało z myślą o Was – kobietach, ceniących sobie indywidualizm, mających dość powtarzalności wyboru odzieży w sieciówkach, gdzie trudno o coś wygodnego, a zarazem eleganckiego.

Stawiając wyzwanie drogim i wyrafinowanym markom, nasz zespół postanowił zaprojektować kolekcję która pozwoli poczuć się Wam modnymi i wyjątkowymi za nie duże pieniądze. Począwszy od wygodnych, wysokiej jakości tkanin , kończąc na prostych uniwersalnych krojach powstała nasza marka IMPRESS ME.

Istnieje wiele typów sylwetek, każda z Was chce coś ukryć, a zarazem wyeksponować. Kolekcja powstała z myślą o tym, abyście mogły dobrać coś dla siebie.
Ideą marki jest przede wszystkim uniwersalność szytej przez nas odzieży.
Większość stroi świetnie wygląda w wersji elegant jak i casual, dzięki czemu wszystkie dobrane przez Was dodatki będą pasowały i stworzą niepowtarzalną całość.

Kolekcje są ściśle ze sobą powiązane , dzięki czemu sama możesz wybrać górę i dół kompletu w swoim rozmiarze , lub zaznaczyć opcję szycia na wymiar , którą także udostępniamy.

Bawcie się modą! Eksperymentujcie! Bądźcie z Nami…
www.impressme.pl