Wieloletni sport, a wraz z nim – ogromna ilość potu wykapanego na turniejach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nas, z jakimi doświadczeniami walczą uczestnicy (profesjonaliści oraz amatorzy) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz odwrotnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby najpierw posłużyć do przygotowania, a następnie wyprodukowania unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie rezultaty osiągasz. Chcesz wiedzieć, co determinuje, że produkty SMMASH są wyjątkowe? Przed Tobą przykłady innowacyjnych metod, które w nich użyliśmy. Wypróbuj i zadecyduj, czy chcesz zweryfikować ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym sparingu niewątpliwie wytwarza się pot, a także – uciążliwe „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z tego powodu włókna będące w strojach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym czynnikiem umożliwiającym skuteczną walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko normuje temperaturę i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale i efektywnie blokują powstawanie oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować perfekcyjne warunki do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, zapewniają precyzyjne “czucie” oraz wygodę, w ubraniach SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą odzież posiada optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – perfekcyjnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała. Kliknij tutaj i znajdź coś dla siebie i swoich bliskich.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z kluczowych czynników, który decyduje o wygodzie, stopniu zmęczenia, a zwłaszcza – wynikach ćwiczeń. Chcąc w czasie treningów oddawać z siebie 100% – musisz zadbać o to, aby temperatura ciała nie zawierała więcej niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób to zrobić?

Z pomocą ponownie przychodzi nasza odzież,  a także – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, tym samym dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę. 

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych tkanin termoaktywnych.

Każde z grafik są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie umożliwia pozyskać nawet 40% intensywniejsze barwy, a przede wszystkim – nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może sprzyjać każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w trakcie regularnych treningów lub sportowych turniejach. Gwarantujemy, że momentalnie odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj