Ulepsz swoją rutynę higieny jamy ustnej dzięki nowej gamie irygatorów do zębów Panasonic. Zapewnij sobie najwyższej klasy opiekę dzięki technologii ultradźwiękowej, która umożliwia skuteczne, a jednocześnie delikatne czyszczenie, co zostało udowodnione przez  ekspertów.

Dlaczego warto wybrać irygator do zębów Panasonic?

Odpowiednia pielęgnacja zębów i dziąseł może pomóc zapobiec zapaleniu przyzębia, czyli chorobie przyzębia, która jest infekcją tkanki – znanej jako dziąsło – utrzymującej zęby na miejscu.
Gdy szczotkowanie i nitkowanie zębów nie są skuteczne, bakterie mogą twardnieć i powodować przewlekłe zapalenie, które atakuje dziąsła i kości wspierające zęby. Może to prowadzić do bólu i krwawienia dziąseł, bólu przy żuciu, utraty zębów i innych problemów. 

W rzeczywistości zapalenie przyzębia jest najczęściej występującą chorobą w Europie – 8 na 10 osób w wieku 35 lat i starszych cierpi na problemy z dziąsłami.

Dodając irygator do zębów Panasonic do swojej rutyny, możesz dokładniej oczyścić wszystkie obszary zębów, zwłaszcza te trudniej dostępne, co z kolei pomaga zmniejszyć ryzyko chorób przyzębia. 

Irygatory do zębów Panasonic z technologią ultradźwiękową przeszły badania kliniczne przeprowadzone przez wiodącą firmę inspekcyjną, SGS Proderm w Niemczech, współpracującą z profesjonalnymi dentystami.

Badanie wykazało, że uczestnicy stwierdzili poprawę zdrowia dziąseł już po tygodniu używania irygatora do zębów Panasonic z technologią ultradźwiękową, a codzienne stosowanie okazało się nawet dwukrotnie skuteczniejsze dla zdrowych dziąseł niż nitkowanie zębów.

Dodając irygator do zębów Panasonic do swojej codziennej rutyny, możesz mieć pewność, że zapewniłeś sobie najwyższą jakość higieny jamy ustnej, co pomaga rozjaśnić uśmiech i zwiększyć pewność siebie. 

Ochrona zębów i wzmacnianie dziąseł dzięki technologii ultradźwiękowej

Najnowsze irygatory w ofercie pielęgnacji jamy ustnej firmy Panasonic, seria 800, seria 600 i seria 300, zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci osiągnąć dotychczas najlepsze zdrowie jamy ustnej. 

Udoskonalone w stosunku do standardowego irygatora wodnego, modele Serii 800 i 600 są wyposażone w technologię ultradźwiękową, aby zwiększyć wydajność czyszczenia i pozostawić zęby świeże i zdrowe.
Ich opatentowane końcówki i specjalne pompy wody łączą się, aby generować potężne pęcherzyki, które wybuchają na zębach, wzmacniając moc czyszczenia we wszystkich obszarach jamy ustnej – nawet wokół aparatów ortodontycznych, gdzie mogą łatwo gromadzić się resztki.

Oprócz usuwania resztek jedzenia z powierzchni zębów, potężny strumień wody z technologią ultradźwiękową może łatwo czyścić przestrzenie między zębami, a także kieszonki przyzębne, co pomaga zapobiec próchnicy i chorobom dziąseł.

Irygatory Panasonic sprawiają również, że odczucia podczas czyszczenia są delikatne, w przeciwieństwie do tradycyjnego nitkowania, dzięki czemu możesz czyścić dziąsła bez powodowania podrażnień. 

Udowodnione usunięcie aż do 99,9% płytki nazębnej z obszarów poddanych zabiegowi

Często możesz myśleć, że dokładnie wyczyściłeś zęby, jednak po klasycznym czyszczeniu szczoteczką do zębów, pozostaje około 50% płytki nazębnej. Dlatego irygatory są ważne dla kompleksowej i skutecznej rutyny higieny jamy ustnej. Są w stanie usuwać resztki jedzenia i płytkę nazębną łatwo i skutecznie, nawet w obszarach międzyzębowych, które są bardzo trudne do wyczyszczenia.

Dostosowane do ciebie

Modele Serii 800 i 600 pozwalają dokładnie dostosować swoją rutynę higieny jamy ustnej, oferując pięć różnych poziomów ciśnienia wody, co oznacza, że możesz znaleźć idealne ustawienie zapewniające komfortowe czyszczenie. Ponadto, gdy już je znajdziesz, urządzenie będzie je pamiętać i stosować jako domyślne. W zależności od wybranego modelu, irygatory Panasonic są również wyposażone w oddzielne końcówki do konkretnych zastosowań: Końcówkę Ultradźwiękową, która wykorzystuje strumień wody do czyszczenia, Końcówkę Ortodontyczną z włosiem, do użytku przez osoby noszące aparaty ortodontyczne, a także Końcówkę do Pielęgnacji Języka. 

Łatwe w użyciu

Włączenie irygatora Panasonic do codziennej rutyny jest proste, ponieważ skuteczne wyczyszczenie wszystkich zębów zajmuje zaledwie minutę. 

W rzeczywistości 90% testowanych osób zgodziło się, że irygator ultradźwiękowy Panasonic zapewnia łatwe i skuteczne czyszczenie między zębami oraz obszary trudno dostępne dla szczoteczki do zębów lub nici dentystycznej.

Seria 800 

Model Serii 800 EW-DJ86 wyposażony jest w zaawansowaną technologię ultradźwiękową, która została przetestowana klinicznie i pomaga osiągnąć zdrowsze dziąsła już po jednym tygodniu.

Ulepsz swoją rutynę higieny jamy ustnej dzięki nowej gamie irygatorów do zębów Panasonic

Wyposażony w dwie różne końcówki, jedną ultradźwiękową i jedną ortodontyczną, EW-DJ86 jest również szybki i łatwy do ładowania, z czasem ładowania USB (typu C) wynoszącym godzinę, co czyni go idealnym do podróży. 

Model EW-DJ86 jest dostępny w białym i czarnym kolorze. 

Seria 600 

Modele Serii 600, EW-DJ67 i EW-DJ66, również wyposażone są w zaawansowaną technologię ultradźwiękową, która została przetestowana klinicznie i pozwala uzyskać zdrowsze dziąsła już po jednym tygodniu, oraz zostały wyposażone
w dedykowane, kompaktowe stojaki do ładowania oraz zbiorniki na wodę, które można myć w zmywarce.

Ulepsz swoją rutynę higieny jamy ustnej dzięki nowej gamie irygatorów do zębów Panasonic

Model EW-DJ66 jest wyposażony w dwie końcówki ultradźwiękowe i dostępny jest w granatowym oraz białym kolorze.  

Model EW-DJ67 jest wyposażony w jedną końcówkę ultradźwiękową, jedną ortodontyczną oraz jedną do pielęgnacji języka, zapewniając kompleksowe skuteczne czyszczenie wszystkich obszarów. Dostępny jest w kolorze białym. 

Seria 300

Modele Serii 300 zapewniają łatwe i skuteczne czyszczenie, posiadając dedykowane stojaki do ładowania oraz zbiorniki na wodę, które można myć w zmywarce. 

Ulepsz swoją rutynę higieny jamy ustnej dzięki nowej gamie irygatorów do zębów Panasonic

Seria składa się z modelu EW-DJ26, który posiada dwie standardowe końcówki oraz modelu EW-DJ27, wyposażonego w cztery standardowe końcówki. Oba dostępne w kolorze jasnoniebieskim oraz jasnofioletowym. 

Save the date

Model Serii 800 EW-DJ86 jest już dostępny w sprzedaży, natomiast model Serii 600, EW-DJ66 trafi do sprzedaży w lipcu bieżącego roku wraz z modelami Serii 300 (EW-DJ26, EW -DJ27). EW-DJ67 jest dostępny wyłącznie online, w oficjalnym sklepie marki Panasonic oraz w serwisie Amazon.pl. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj