Skóra wraz z upływem czasu traci swoją młodość. Na miejsce jędrności i blasku wchodzą zmarszczki i cienie pod oczami. Na szczęście można temu zapobiec. Wystarczy stosować odpowiednio dobrane kosmetyki, które pozwolą zachować piękny i zdrowy wygląd na dłużej. Ale co wybrać, skoro sklepowe półki uginają się od różnorodnych kremów typu Anti-Age? Jak wybrać ten gwarantujący gładką i sprężystą skórę?

Tajemnica młodości okryta przez Colway

Koncerny kosmetologiczne poszukując tajemnicy młodości wyprodukowało mnóstwo kremów, które mają za zadanie przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek. Niestety w większości są to kremy oparte o sztuczne substancje, które jak się okazuje nie są obojętne dla organizmu. Dopiero firma Colway stawiając największy nacisk na naturalne składniki dokonała innowacyjnego odkrycia. Tak powstał krem do twarzy z naturalnym kolagenem, który pozwala zachować piękną i zdrową skórę na długie lata.

Dlaczego kolagen?

Colway kolagen to krem, który powstał na bazie naturalnego kolagenu, który występuje w skórze. To dzięki niemu jest ona napięta i gładka. Z wiekiem zaś jego produkcja znacznie spada, przez co skóra traci swoją jędrność i pojawiają się zmarszczki. Dostarczając jej każdego dnia naturalny kolagen możesz nie tylko zahamować proces starzenia się skóry, ale także zredukować istniejące już zmarszczki!

Sama natura

Od wieków wiadomym jest, że to właśnie naturalne produkty dają najlepsze rezultaty. Niestety produkcja naturalnych kosmetyków nie jest prostym przedsięwzięciem, ale jak widać jest możliwym. Udowodnił to polski naukowiec Błażej Dolniak, który specjalne dla firmy Colway opracował i opatentował czynnik wzrostu fibroblastów – FGF-1 zapewniając tym samym innowacyjny kosmetyk podbijający rynki polskie jak i zagraniczne.

Co to takiego i jak to działa?

FGF-1 to unikalny kompleks aż 155 aminokwasów, który stymuluje fibroblasty do działania dzięki czemu organizm sam produkuje odpowiednią ilość kolagenu. Krem przeciwzmarszczkowy oparty o innowacyjną biotechnologię i naturalne składniki zapewnia odpowiednie napięcie skóry oraz redukuje obrzęki i cienie pod oczami, dzięki czemu skóra staje się rozświetlona, gładka i nawilżona.

fotolia 93568410 subscription monthly m

Czysty kolagen

 Naturalne kosmetyki mają zbawienny wpływ na skórę, co zaobserwowano już wieki temu. Jeśli zaś chodzi o kolagen naturalny, to zdecydowanie pionierskie odkrycie zawdzięczamy cenionej na rynku firmie Colway, która to jako jedyny i bezpośredni dystrybutor oferuje kremy zawierające 100% naturalne składniki. W swojej ofercie ma zarówno  naturalny kolagen jak i kolagen natywny. Oba te produkty mają nieoceniony wpływ na urodę, przy czym ten drugi jest znacznie łatwiejszy w przechowywaniu. Jeśli zaś chodzi o ceny, to wbrew pozorom colway cennik gwarantuje w przystępnych normach, choć oczywistym jest, że pięknej i młodej skóry nie da się przeliczyć na złotówki.

11312984 779103762210346 1150976538536557620 oTajemnica młodości została odkryta po to, abyś mogła cieszyć się piękną i zdrową skórą przez długie lata, gwarantując jej odpowiednią dawkę naturalnych składników każdego dnia.

Artykuł przygotował właściciel firmy kolagenowe-kosmetyki.pl Sławomir Smagacz. Firma, która oferuje wysokiej jakości kosmetyki na bazie kolagenu naturalnego.