Projektanci postawili na wygodę i elegancję – w wielu pokazach na sezon wiosna-lato 2015 pojawiły się apaszki w wielu wiązaniach. Podpowiadamy, jakie wiązania apaszek są najmodniejsze i jak je wykonać!

W sezonie wiosenno-letnim żadna kreacja nie straci na dodaniu jedwabnego szala lub lekkiej apaszki. Doskonale komponują się zarówno apaszki w jednym kolorze, jak i te wzorzyste. Mogą uzupełniać kreację lub być jej kontrastowym akcentem. Możesz apaszkę zawiązać w formie chokera (jak na pokazach Acne Studios), przewiązać supełkiem z boku jak u Gucciego, czy wykonać luźny, prosty węzeł na wysokości obojczyków – tak jak u Chanel.

Możesz nawet owinąć szyję i zostawić luźne końce w duchu artystycznej paryskiej bohemy – na taki look postawił dom Yves Saint Laurent. Wybór należy do Ciebie!

Apaszka na 9 sposobów – wybierz ten idealny!

bez wiazania

Szal/apaszka luźno przerzucone przez ramię, w artystycznej lekkości.

angielski

Apaszka przewiązana w stylu angielskim – ponadczasowy wariant, komfortowy i ciepły. Doskonały wybór na chłodniejsze dni!

choker

Apaszka-choker, z supełkiem ukrytym pod warstwami materiału, propozycja od Acne Studios.

wywiniete

z supelkiem 2

Apaszka z ukrytym supełkiem, luźno zawiązana na szyi. Doskonale zastępuje naszyjnik, chroniąc przy tym szyję przed chłodniejszymi powiewami.

hipster apaszka

Apaszka-bandytka, z klasycznym wiązaniem zakrywającym szyję i krtań. Wciąż kojarzona z młodzieńczym buntem, uzupełni nowoczesne stylizacje.

zaplatany

Apaszka zaplatana, alternatywna dla wspomnianego wcześniej chokera.

z supelkiem

Apaszka z bocznym supełkiem, prosto od Gucci.

z pierscieniem

Apaszka w wydaniu formalnym – z dekoracyjnym pierścieniem, popularny wybór na eksponowanych stanowiskach.