Jesienią i zimą nasza skóra jest narażona na niekorzystne warunki. Szczególnie silnie odczuwają zimową aurę dłoni. Aby je zabezpieczyć, warto sięgnąć po dobry krem do rąk. Jednak jak dokonać właściwego wyboru?

Krem do rąk jest podstawowym kosmetykiem do pielęgnacji skóry dłoni. Krem do rąk zawiera składniki nawilżające i natłuszczające, które chronią przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Używanie odpowiedniego kremu jest gwarancją, że nasze dłonie będą gładkie i odpowiednio nawilżone – a dzięki temu piękne i delikatne.

Krem do rąk w każdej kosmetyczce!

Zanim kupisz krem do rąk, powinnaś wiedzieć, jakie są ich rodzaje – choć kremy są najpopularniejszymi kosmetykami, nierzadko zdarza się, że kupujemy krem do rąk wyłącznie ze względu na jego zapach…

Kremy regenerujące – mają za zadanie regenerować zniszczoną skórę dłoni. Najlepiej stosować je na noc, kiedy lepiej się wchłaniają i dają lepszy efekt.

Kremy odżywcze – krem do rąk wzbogacony o witaminy A i E, które zapobiegają wysuszaniu się skóry. Dzięki kremom odżywczym skóra uodparnia się na podrażnienia.

Kremy ochronne – ich głównym zadaniem jest ochrona skóry dłoni przed czynnikami atmosferycznymi. W swoim działaniu przypominają niewidzialne rękawiczki, chroniące przed wiatrem i mrozem.

Kremy nawilżające – chronią przed przesuszeniem i pierzchnięciem skóry dłoni – jeśli chcesz mieć delikatną i nawilżoną skórę dłoni, krem do rąk o działaniu nawilżającym na pewno Ci pomoże.

Kremy przeciwzmarszczkowe – kremów przeciwzmarszczkowych warto zacząć używać, gdy tylko skóra na naszych dłoniach przestanie być jędrna i sprężysta. Krem przeciwzmarszczkowy pozwoli skórze dłoni odzyskać sprężystość i młody wygląd.

Aby dobrze wybrać krem do rąk, musisz określić, z jakimi problemami skóry dłoni zamierzasz walczyć. Tylko po właściwym określeniu swoich potrzeb możesz wybrać krem do rąk, który Cię usatysfakcjonuje i spełni swoje zadanie.

Jaki krem do rąk jest najpopularniejszy?

Gdy już określiłaś, jaki krem do rąk jest dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z pomocy internautów. Serwis www.Skapiec.pl przygotował ranking najpopularniejszych kremów do rąk w październiku 2013r.

Najpopularniejsze marki w październiku to Neutrogena, Bioderma, Gehwol i Estee Lauder – ich popularność świadczy o wysokiej jakości i dużym zaufaniu do produktów tych marek.

Krem do rąk – top 10

LP. Nazwa produktu Cena od Cena do
1 BIODERMA Atoderm Mains Odżywczy krem do rąk suchych i zniszczonych 50ml 9,90 zł 27,22 zł
2 Neutrogena Krem do rąk 50ml 12,90 zł 22,18 zł
3 Estee Lauder Re-Nutriv Intensive Smoothing Hand Creme – Intensywnie odżywiający wygładzający 100ml 240,00 zł 240,00 zł
4 Neutrogena Krem Do Rak I Paznokci 75ml 13,99 zł 21,19 zł
5 Eucerin UREA 5% krem do rąk 75ml 18,06 zł 33,79 zł
6 Gehwol GERLAN Krem do rąk 75ml 26,30 zł 36,00 zł
7 Galenic ARGANE krem do rąk i paznokci 75ml 31,00 zł 38,88 zł
8 Nuxe REVE CREME MAINS ET ONGLES Krem do rąk i paznokci 75ml 16,50 zł 16,50 zł
9 Neutrogena Krem do rąk intensywnie regenerujący 15ml 14,63 zł 20,16 zł
10 Vichy NUTRIEXTRA krem do rąk 50ml 19,19 zł 29,00 zł

5 najpopularniejszych kremów do rąk w październiku 2013 według Skąpiec.pl

BIODERMA Atoderm Mains Odżywczy krem do rąk suchych i zniszczonych 50ml

BIODERMA Atoderm Mains Odżywczy krem do rąk suchych i zniszczonych 50ml

BIODERMA Atoderm Mains Odżywczy krem do rąk suchych i zniszczonych 50ml zdobył najwyższe miejsce w rankingu na najbardziej pożądany produkt z kategorii „Kremy do rąk i stóp”.

Neutrogena Krem do rąk 50ml

Neutrogena Krem do rąk 50ml

Następne miejsce w zestawieniu zdobył w minionym miesiącu produkt Neutrogena Krem do rąk 50ml.

Estee Lauder Re-Nutriv Intensive Smoothing Hand Creme – Intensywnie odżywiający wygładzający 100ml

Estee Lauder Re-Nutriv Intensive Smoothing Hand Creme - Intensywnie odżywiający wygładzający 100ml

Estee Lauder Re-Nutriv Intensive Smoothing Hand Creme – Intensywnie odżywiający wygładzający 100ml to następny najczęściej odwiedzany przez internautów sprzęt w kategorii „kremy do rąk i stóp”.

Neutrogena Krem Do Rak I Paznokci 75ml

Neutrogena Krem Do Rak I Paznokci 75ml

Model Neutrogena Krem Do Rak I Paznokci 75ml uplasował się na czwartej pozycji w plebiscycie najchętniej wybieranych produktów z kategorii „kremy do rąk i stóp”.

Eucerin UREA 5% krem do rąk 75ml

Eucerin UREA 5% krem do rąk 75ml

Następne miejsce w plebiscycie top 5 na najbardziej popularny w kategorii kremy do rąk i stóp zdobył Eucerin UREA 5% krem do rąk 75ml.