Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/kobieta/kobietawielepiej.pl/public_html/wp-content/plugins/yet-another-related-posts-plugin/classes/YARPP_Core.php on line 691

Stojąc przed wyborem odpowiedniej szafy do naszego wnętrza niejednokrotnie zastanawiamy się, która z nich idealnie skomponuje się z otaczającą nas przestrzenią. Skupiamy się tym samym jedynie na walorach estetycznych, zapominając o praktycznych rozwiązaniach. Szafy z drzwiami przesuwnymi w sklepie komandor.pl zapewniają zarówno stylowy wygląd, jak i komfort użytkowania.

Dlaczego wybrać drzwi przesuwne, a nie tradycyjne?

Drzwi przesuwne idealnie wkomponują się w naszą przestrzeń – nieważne, czy jesteśmy zwolennikami stylu minimalistycznego, awangardowego, klasycznego czy art deco. Szeroki wybór materiałów oraz struktur dostępny na stronie komandor.pl zapewni nam idealną harmonię szafy i wnętrza. Pierwotnie ten typ drzwi służył głównie do zabudowy wnęk. Obecnie takie rozwiązanie stosuje się we wszystkich pomieszczeniach – łazience, sypialni czy salonie. Dzięki przesuwnemu systemowi otwierania drzwi zaoszczędzimy miejsce oraz nie będziemy musieli martwić się, czy na pewno będziemy mogli otworzyć je na oścież.

Często największym problemem staje się właśnie miejsce, w którym szafa ma stać. Oczyma wyobraźni widzimy mebel idealnie wkomponowany we wnętrze – bez wolnych przestrzeni dookoła, jednak wśród dostępnych modeli nie ma wymiaru idealnego dla nas. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie szafa z drzwiami przesuwnymi zaprojektowana pod konkretne pomieszczenie. Zapewni idealne zagospodarowanie przestrzeni oraz… idealne dopasowanie do naszego stylu. Dzięki takiemu rozwiązaniu szafa może stanąć nawet w bardzo wąskiej przestrzeni, dookoła niej nie zbiera się kurz, a użytkownik zyskuje dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy.

Jeśli jesteś miłośnikiem stylu klasycznego, lubisz prostotę i elegancję – warto zwrócić uwagę na drzwi przesuwne. Nie będą odwracały uwagi od reszty pomieszczenia detalami, takimi jak np. uchwyty. Dodatkowo, montując na nich lustro można optycznie powiększyć przestrzeń.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych obecnie na rynku materiałów oraz barw takie drzwi idealnie wkomponują się w każde wnętrze, tworząc jednolitą całość.

Dbałość o każdy detal w duecie z pięknym wnętrzem

Ten typ drzwi ma wielu zwolenników, czemu ciężko się dziwić. Kubatura naszych mieszkań często jest niewielka, a otaczających nas rzeczy z roku na rok przybywa. Tak zamykana szafa zapewni nam maksymalne wykorzystanie miejsca oraz idealne dopasowanie do naszego gustu – ciężko o lepsze połączenie. Estetyka otaczających nas miejsc jest niezwykle ważna, jednak pamiętajmy – nie można zapominać o praktycznym zagospodarowaniu przestrzeni wewnątrz szafy – liczy się wnętrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj