Obcasy chyba nigdy nie wyjdą z mody. Znakomicie wysmuklają nogi, dodają wzrostu oraz sprawiają, że każda kobieta czuje się w nich nie tylko wyższa, ale także bardziej pewna siebie. Miłośniczki wysokich obcasów mają do wyboru różne ich formy – od popularnej szpilki, a kończąc na grubym i stabilnym obcasie typu słupek. Obcasy to świetny wybór na każdą porę roku, na co dzień i od święta. Botki damskie skórzane na obcasie to idealne rozwiązanie na chłodniejsze miesiące dla każdej kobiety, która kocha wysokie obcasy.

Buty na wysokim obcasie – marzenie każdej kobiety

Na obcasach trzeba umieć chodzić – z tym stwierdzeniem zgodzi się każda kobieta. Wystarczą jednak dobre chęci, odrobina praktyki, aby każda z nas mogła cieszyć się tym, co mają jej do zaoferowania buty na wysokim obcasie. A zalet chodzenia na obcasach jest całkiem sporo!

Wysokie obcasy świetnie podkreślają oraz wysmuklają nasze nogi. Idealnie nadają się zarówno dla szczupłych i wysokich kobiet, jak i dla niższych i bardziej krągłych pań. Te ostatnie podziękują wysokim obcasom za dodanie im kilku brakujących centymetrów wzrostu oraz zgrabniejsze i bardziej atrakcyjnie prezentujące się nogi. Wysoki obcas to także znakomite remedium na kompleksy, każda kobieta, która choć raz włoży wysokie buty zyska bowiem na pewności siebie i z podniesioną głową ruszy na podbój świata.

Aby noszenie butów na wysokim obcasie, nie ważne, czy są to popularne szpilki, czy codzienne botki damskie skórzane na obcasie, było dla nas komfortowe, ich wysokość musi być starannie dobrana. Zasada jest prosta – swoją przygodę z obcasami zaczynamy od niższych butów i stopniowo, wraz z nabywaną praktyką, zwiększamy ich wysokość. To, gdzie się zatrzymamy, zależy tylko od nas, naszych wymagań oraz poczucia wygody. Dobre buty na obcasie muszą być bowiem wygodne i dać się nosić!

Botki damaskie skórzane na obcasie – jak wybrać jego kształt oraz wysokość?

Wiele osób twierdzi, że buty na wysokim obcasie są niezdrowe, zarówno dla naszych stóp, jak i dla kręgosłupa. Nie zawsze musi jednak tak być, gdyż noszenie wysokich obcasów wcale nie musi od nas wymagać poświęcenia! Klucz, aby obcas był prawidłowo dobrany swoją wysokością, a także formą.

Do codziennego noszenia miłośniczki wysokich obcasów powinny wybierać raczej wygodne i niezbyt wysokie modele obuwia. Należą do nich botki damskie skórzane na obcasie w kształcie słupka, który idealnie sprawdzi się podczas codziennego noszenia nawet przez wiele godzin. Takie buty świetnie wysmuklą nasze nogi, dodadzą kilku centymetrów wzrostu oraz wymuszą prawidłową postawę. Nosząc buty na obcasie mimowolnie ściągamy bowiem ramiona, wyciągamy szyję oraz koncentrujemy się na zgrabnym chodzie, o czym często zapominamy mając na sobie zwykłe obuwie na płaskiej podeszwie.

Z kolei na bardziej oficjalne okazje, wieczorne wyjścia czy randki, warto postawić na wyższe obuwie wybierając botki damskie skórzane na obcasie w 3i-Store.com posiadające modny obcas w kształcie szpilki. Takie buty mają nieco wyższy już obcas, który fantastycznie wydłuży i wysmukli nogi oraz nada naszej sylwetce lekkości. Obcas typu szpilka wymaga jednak przyzwyczajenia, powinny więc wybierać go raczej kobiety regularnie sięgające po obuwie na obcasach i już przyzwyczajone do zakładania wyższych butów.