Czerpanie pełnej przyjemności, nie tylko fizycznej, ale również psychicznej, ze zbliżeń seksualnych z partnerem wymaga polubienia siebie. Kobieta, która jest świadoma swojego ciała i lubi je, zyskuje pewność siebie w łóżku.

Wiele pań ma z tym jednak problem. Zatem, co mogą zrobić, aby stać się pewnymi siebie, znakomitymi kochankami? Oto kilka pomysłów, które z pewnością im w tym pomogą.

Przełam wstyd – rozmawiaj

Na pewność siebie w łóżku ogromny wpływ ma znajomość swojego ciała i jego reakcji na różnego rodzaju bodźce. Wiele kobiet wstydzi się tych reakcji lub rozmowy o nich z partnerem, co powoduje, że zamykają się w swoich własnych ograniczeniach i przestają rozwijać się seksualnie. Otwarte mówienie o tym, co nam sprawia przyjemność to pierwszy krok do budowania pewności siebie. Nie ma w tym bowiem nic złego, wręcz przeciwnie! Dla partnera będzie to znak, że jego kobieta zna swoją wartość oraz jest świadoma swoich potrzeb.

Odkryj swoją mapę miejsc erogennych

Te kobiety, którym wstyd lub nieśmiałość przeszkadza w intymnej relacji z partnerem, mogą odkrywać swoje ciało same, wykorzystując gadżety erotyczne dedykowane właśnie płci pięknej. Obecnie rynek oferuje wiele tego typu „zabawek” erotycznych, jednak na szczególną uwagę zasługują dwie z nich.

Pierwszą jest stymulator oralny, a dokładniej mówiąc stymulator seksu oralnego dla kobiet. To innowacyjne urządzenie pozwala na odkrywanie na nowo przyjemności płynącej ze stymulacji okolic łechtaczki i warg sromowych. Stymulatory oralne wyposażone są w języczki, mające imitować oralne pieszczoty. Używanie tego gadżetu pozwoli jego właścicielce powoli i dokładnie odkrywać, stymulacja których miejsc sprawia jej najwięcej przyjemności.

Drugi warty uwagi gadżet to masażer erotyczny. To urządzenie, przypominające budową mikrofon, jest pewnego rodzaju wersją wibratora. Wibrująca końcówka służy do masażu miejsc intymnych, głównie łechtaczki. Dzięki zmiennym trybom wibracji pozwala sprawdzić, jak różna intensywność pieszczot wpływa na płynącą z nich satysfakcję.

Gadżety erotyczne to dobry sposób na odkrywanie swoich własnych pragnień. Co więcej, nie muszą być używane jedynie przez kobietę, ale mogą wnieść powiew świeżości do wspólnych zabaw z partnerem.

Źródło: Sklep erotyczny online – Mypleasure.pl