Manicure jest zaskakująco istotnym elementem stylizacji. Paznokcie są w końcu jednym z najbardziej rzucających się w oczy aspektów urody i dużo mówią o usposobieniu kobiety.
Jeżeli zatem chcesz znaleźć kolor manicure, w którym będziesz czuć się dobrze, sprawdź który najlepiej pasuje do Twojej osobowości i stylu!

Neonowe kolory dla odważnych i wyrazistych kobiet

Jeżeli lubisz się wyróżniać, mało co będzie Ci pasować w równym stopniu, co paznokcie w stylu neonowym! Jeszcze do niedawna uważane za atrybut przede wszystkim nastolatek, obecnie cieszą się powodzeniem również wśród dorosłych kobiet, które lubią podkreślać wyrazistą osobowość niezależnie od pory roku. Taki intensywny akcent może świetnie się sprawdzić, jednak stawiając na niego trzeba pamiętać, by strój i makijaż były stonowane. W innym przypadku ryzykujemy stworzenie wrażenia przesady.

Bardzo ciekawą gamę neonowych kolorów możemy znaleźć w kolekcji Neonic Insanity wchodzącej w skład linii Sey by Cosmetics Zone. To między innymi soczysta pomarańcz Juicy Orange, wyrazista fuksja Fuxia Breeze, czy zieleń Fairytale Meadow. Jest w czym wybierać!

Schludnie, subtelnie i uniwersalnie – zalety lakierów nude

Dla Pań ceniących sobie dyskretną elegancję, naprawdę ciężko o lepszą opcję niż klasyczny manicure w kolorze nude. Jest to opcja bardzo wygodna, ponieważ pasuje do właściwie każdej stylizacji i typu urody, a do tego wybaczająca wszelkiego rodzaju niedociągnięcia w trakcie nakładania, które nie są w jej przypadku nadmiernie widoczne.

lazynude.jpg

Chociaż cielisty manicure z reguły nie rzuca się za bardzo w oczy, warto wybrać lakier, który najlepiej wydobędzie piękno paznokcia. Taką propozycją będzie chociażby lakier Lazy Nude z należącej do wspomnianej już powyżej linii Sey by Cosmetics Zone kolekcji, Coffee and Friends. Jest to stonowany i relaksujący odcień nude, któremu jednak nie brakuje odrobiny charakteru.

Wyraziście i elegancko, czyli uroki czerni na paznokciach

Do niedawna uznawana za atrybut buntowniczek, teraz również chętnie używana w biurowych stylizacjach – czerń na paznokciach robi w ostatnim czasie wręcz oszałamiającą karierę. Jest to być może jedyny kolor, który w tak doskonały sposób łączy elegancję z wyrazistością. Kobiety ozdabiające nim , postrzegane są przez otoczenie jako inteligentne i zdecydowane!

Tutaj również możemy z czystym sumieniem polecić propozycję należącą do linii Sey by Cosmetics Zone. We wchodzącej w jej skład kolekcji Timeless Beauty znajduje się lakier o wiele mówiącej nazwie Black Night. Jest to głęboki i czysty odcień czerni, który doskonale sprawdzi się zarówno jako element oszałamiającej wieczorowej stylizacji, jak i kolor nadający odrobiny charakteru codziennej prezencji.

Coś dla romantyczek – czarujące pastele

Jeżeli masz romantyczną, delikatną naturę, na pewno pokochasz pastele. Na przykład delikatne, pastelowe odcienie różu i brzoskwini, znajdujące się w kolekcji Bride’s Palate z linii Sey by Cosmetics Zone to prawdziwa esencja romantycznego ducha.

Chociaż kolekcja została przygotowana w szczególności z myślą o Pannach Młodych, nie jest powiedziane, że tylko one mogą cieszyć się ich urokiem.