Każdego roku gdy nadchodzi dzień imienin naszego chłopaka zaczynamy się zastanawiać czym go zaskoczyć w tym roku. Jaki prezent kupić , jak zorganizować ten dzień/wieczór w taki sposób aby był zadowolony, szczęśliwy i żeby wiedział, że jego druga połówka go kocha? Oto garść pomysłów na imieninowy prezent.

Od czego by tu zacząć?

Zaczniemy od tego, że jeśli dobrze znamy swoją druga połówkę to powinniśmy wiedzieć czym się interesuje, czego mu potrzeba czy co sprawi radość na jego twarzy. Pamiętajmy przy tym, żeby poza prezentem złożyć także życzenia. Wydaje się to banalne, jednak wiele kobiet nie za bardzo sobie z tym radzi, a większość podejmując decyzje zastanawia się czy dokonała dobrego wyboru. Stąd też warto na co dzień interesować się i słuchać, a pomysły same przyjdą do głowy.

Kultura i sztuka nie są złe

Pamiętajmy, że prezent nie musi być czymś materialnym. Możemy przecież zaplanować wieczór w inny sposób, np. zarezerwować stolik w lokalu który serwuje dania ulubionej kuchni naszego mężczyzny. Pamiętajmy przy tym o przysłowiu „przez żołądek do serca”.

Kolację możemy połączyć z czymś bardziej ambitnym, np. wyjściem do kina, jeśli niezbyt często wychodzimy, lub do teatru. Warto zauważyć, że nie chodzi tutaj o jakieś wygórowane spektakle dla miłośników teatru. Wiele z nich w swojej ofercie (jak np. teatr Kwadrat w Warszawie) bardzo śmieszne spektakle przeznaczone dla każdego – takie wyjście może być lepsze niż kino.

Materialnie

Bardziej standardową opcją są prezenty materialne. Tutaj mamy duże pole do popisu, jeśli jednak niezbyt znamy, lub niezbyt słuchaliśmy naszego partnera, pomyślmy co by się mu przydało. Jeśli nasz partner ma samochód a nie ma radia, to dobry pomysł – tylko tutaj powinniśmy skonsultować się z jakimś znajomym, który zna się w tym temacie. A może portfel już się rozpada? A może jak jeździcie na wakacje, Twój facet nie ma się w co spakować? Pomysłów może być wiele, wystarczy tylko dobrze znać swoją drugą połówkę.

Ale podstawą są … życzenia

Pamiętajmy, że prezent to kwestia materialna, nie musi być drogi, może to być drobiazg. Bardziej liczy się pamięć oraz dobrze ułożone życzenia, najlepiej wymyślone samemu. Jeśli mamy z tym problem, to w serwisie twojezyczenia.pl znajdziemy propozycję życzeń na imieniny i inne okazje. Bardzo dobrym pomysłem jest także wysłanie sms-a lub telefon z życzeniami zaraz po północy. Z pewnością Twój chłopak czy narzeczony nie będzie się tego spodziewał i będzie mile zaskoczony.

Podsumowując pamiętajmy, że nie liczy się ilość pieniędzy, które wydamy na imieniny naszego partnera, ale nasza inicjatywa i pomysłowość.