Zadanie wydaje się proste z pozoru – prezent dla faceta. Niby nic trudnego. Kiedy jednak zastanawiasz się, co sprawi przyjemność Twojemu mężczyźnie, bratu czy najlepszemu przyjacielowi, okazuje się, że kompletnie nie masz pomysłu. Co zrobić w takiej sytuacji? Stawiać na bezpieczne klasyki czy na fajne gadżety? Jak drobnym pakunkiem wywołać uśmiech na jego twarzy? Co sprawi, że szybciej zabije mu serce? Podpowiadamy w najnowszym materiale.

Jaki to typ mężczyzny

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję zakupową musisz określić, jakim typem prezentowym jest mężczyzna, którego chcesz obdarować. Wyróżnić możemy kilka męskich postaw, które determinują ich zachowanie i zainteresowania, a więc typ elektroniczny, artystyczny, komputerowy, muzyczny, intelektualny, hobbystyczny i podróżniczy. Takie rozróżnienie pozwoli Ci w bardzo prosty sposób wyeliminować wszystkie rzeczy, które ewidentnie nie będą do niego pasować, a następnie zrobić wstępną selekcję wśród tego, co może przypaść mu do gustu. To jak, gotowa na wybieranie?

Klasyczne prezenty na Dzień Chłopaka

Jeśli chodzi o klasykę prezentów można z czystym sumieniem wymienić wśród nich książki, płyty z ulubioną muzyką, ciuchy, perfumy z https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy, elektroniczne akcesoria i inne ciekawostki związane z hobby mężczyzny, któremu chcesz sprawić przyjemność w Dzień Chłopaka. Chociaż wydawać mogą Ci się oklepanym pomysłem, są przede wszystkim wyjściem awaryjnym z sytuacji, w której zapomnisz o tym wyjątkowym dniu. To również bezpieczna opcja dla tych, którzy nie znają się najlepiej, albo znają się na tyle dobrze, że wiedzą, iż właśnie taki zapach czy książka spodoba się drugiej osobie. Przecież taki klasyczny podarunek też może być ekscytujący.

Odjechane gadżety, które przypadną mu do gustu

Wolałabyś jednak postawić na coś niekonwencjonalnego? Nie bój się więc puścić wodzy fantazji! Przecież to Ty jak nikt inny znasz mężczyznę, któremu chcesz sprawić przyjemność. A Dzień Chłopaka to jeden z niewielu dni, w którym zwariowana wycieczka do wesołego miasteczka, lot balonem, skok ze spadochronem, element do kolekcji, którego jeszcze nie ma (rzadka moneta lub znaczek) czy własnoręcznie przygotowany album z waszymi zdjęciami (nawet jeśli nie wygląda najpiękniej na świecie) będzie pozytywnie odebrany. Dzięki temu masz wręcz gwarancję, że prezent nie tylko się spodoba, ale przede wszystkim będzie zapamiętany na długi czas. Zaryzykuj – to na pewno się opłaci!