Wiele osób decyduje się na manicure hybrydowy ze względu na wygodę. Jest to bardzo dobry sposób na zadbane dłonie bez dużego wkładu finansowego. Obecnie manicure hybrydowy kosztuje nie więcej niż 60-70 zł w zależności od ilości zdobień oraz od tego jakie rodzaje lakierów wybierzemy.

Na rynku istnieje wiele rodzajów produktów. Oczywiście trwałe lakiery hybrydowe nadal są bardzo często kupowane, jednak patrzy się również na ich wygląd. Można znaleźć m.in. lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem ciepła, czy lakier hybrydowy z mieniącymi się drobinkami. Są również lakiery hybrydowe o niezwykłych kolorach, jak np. na stronie: http://polishhybrid.pl/28-lakiery-hybrydowe-kolekcja-love  Opcji jest wiele, ale najważniejsze to oczywiście jakość produktu.

Niezależnie od wyboru produktów, manicure hybrydowy ma bardzo dużo zalet.

Jest bardzo trwały

W przeciwieństwie do tradycyjnego manicure, manicure hybrydowy jest wyjątkowo trwały. Dzięki zastosowaniu utwardzanych lakierów jest on znacznie trwalszy nić manicure za pomocą zmywalnych lakierów nieutwardzanych. To utwardzanie w lampie UV sprawia, że manicure hybrydowy jest tak trwały. Nie odpryskuje oraz sprawia, że paznokcie nie łamią się. To idealny sposób na trwały manicure, który będzie wyglądał dobrze przez długi czas.

Lakier hybrydowy sprawia, że rzadziej musimy chodzić do kosmetyczki

Użycie lakieru hybrydowego daje nam gwarancję, że nasze dłonie będą znacznie dłużej wyglądały nieskazitelnie. Dzięki utwardzaniu lakier o wiele mocniej trzyma się płytki paznokcia. Sprawia to, że nasze dłonie wyglądają idealnie, a często jedynym powodem dla którego wracamy do kosmetyczki jest fakt, że zaczyna widoczny być odrost.

Lakier hybrydowy chroni paznokcie przez złamaniem

Lakier hybrydowy pokrywa płytkę paznokcia warstwą, która odporna jest na złamanie. Dla kobiet, które często łamią paznokcie lub ich paznokcie rozdwajają się, lakiery hybrydowe często są jedynym ratunkiem w trudnej sytuacji. Dzięki nim mogą bez problemu zapuścić paznokcie większej długości. Trwałe lakiery hybrydowe bardzo dobrze działają na paznokcie sprawiając, że mogą one urosnąć bez groźby, że się złamią.

Jaki lakier hybrydowy wybrać?

Najlepiej wybierać trwałe lakiery hybrydowe z dobrym składem o dość lepkiej konsystencji, która dobrze będzie trzymała się na paznokciu. Dzięki takim lakierom możemy cieszyć się dłużej trwałym i wyjątkowo pięknym manicure’em. Warto pomyśleć na zakupem rodzimych marek – polskie lakiery hybrydowe, np. dostępne na stronie: http://polishhybrid.pl/28-lakiery-hybrydowe-kolekcja-love Można tam zakupić bardzo dobrej jakości lakiery hybrydowe marki Polish Hybrid, które mają nie tylko dobry skład, ale i bardzo widoczny pigment.

Na stronie http://polishhybrid.pl/ można znaleźć nie tylko dobrej jakości lakiery, ale również tipsy, czy bardzo przydatne do manicure akcesoria, takie jak topy i primery.